Вибір професії: тренінг для підлітків

Вибір професії: тренінг для підлітківНазва: Вибір професії: тренінг для підлітків
Автор: Тюшев Ю. В.
видавництво: СПб .: Пі-тер
рік: 2009
сторінок: 160
формат: DOC
Розмір: 343 Кб
якість: гарне

Кожен випускник школи, думаючи про своє майбутнє, в першу чергу вирішує, яку професію йому вибрати. І в цей особливий період життя підлітків дорослі нададуть їм неоціненну послугу, якщо допоможуть оволодіти навичками самостійного вибору професії. У книзі "Вибір професії: тренінг для підлітків"Коротко викладається концепція життєвого самовизначення і дається повний опис всіх процедур тренінгу для підлітків, в тому числі вправ та ігор. На основі представлених матеріалів можна легко розробити власні програми тренінгів.

Книга призначена професійним тренерам, шкільним психологам, вчителям, батькам і всім, хто працює з підлітками.

Про книгу


книга "Вибір професії: тренінг для підлітків"- практичний посібник. І призначена вона в першу чергу для практиків. Використовуючи мої напрацювання, ви можете створити свою власну програму тренінгу професійного самовизначення. І я буду цьому дуже радий!

Книгу не обов`язково читати послідовно від голови до голови. Можна, наприклад, відразу приступити до вивчення вправ для тренінгу або спочатку прочитати главу, присвячену «технології перетворення мрії в ціль» (рекомендую).
У додатку я помістив ті матеріали, які зазвичай включаю в роздавальні матеріали до тренінгу.




Формула вибору професії
В основу своєї версії тренінгу професійного самовизначення я поклав відому всім формулу вибору професії: «ХОЧУ - МОЖУ - ТРЕБА».
Учасники послідовно проходять ряд вправ, набуваючи практичний досвід використання цієї формули при вирішенні завдань професійного самовизначення у своєму житті.

Вступ
Глава 1. Трохи теорії
Глава 2. Цільові групи: підлітки, батьки, вчителі
Глава 3. Залучення батьків
Глава 4. Програма тренінгу
Глава 5. Мета життя і «технологія перетворення мрії в ціль» (сім кроків)
Глава 6. Ігри та вправи
Глава 7. Оцінка ефективності тренінгу
Додатки. Роздаткові матеріали
Додаток 1.
Додаток 2. Формула вибору професії
Додаток 3. Базові цінності
Додаток 4.
Додаток 5. Анкета для батьків
Додаток 6. Мої професійні бажання
Додаток 7. Контрольні списки питань
Додаток 8. Список професій і спеціальностей
Додаток 9. Особиста професійна перспектива (ЛПП)
Додаток 10. Сім кроків до зваженого рішення
Додаток 11. Послідовність прийняття рішення
Додаток 12. Помилки у виборі професії
Додаток 13. Що впливає на вибір професії
Додаток 14. Вгадай професію (таблиця аналізу професій)
Додаток 15. Список мотивів
Додаток 16. «Мій образ світу»
Додаток 17. «Дорожня карта»
Додаток 18. Група взаємної підтримки
Додаток 19. Методика GROW
Додаток 20. Список почуттів
Додаток 21. Теорія мозкової домінанти Неда Херрманна
Додаток 22. Анкета по оцінці тренінгу
Додаток 23. Приклади творів на тему «Мета мого життя» (1999 р)

Посилання на скачування доступна лише зареєстрованим користувачам сайту.


На ту ж тему:



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Тренінг лідерства фото

Тренінг лідерства

Назва: тренінг лідерства укладач: Олег Євтихій видавництво: СПб .: Речь рік: 2007 сторінок: 256 формат: pdf і doc…

Антистрес-тренінг фото

Антистрес-тренінг

Назва: Антистрес-тренінг Автор: Каменюкін А.Г., Ковпак Д.В. видавництво: Пітер рік: 2008 сторінок:224 формат: pdf…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Вибір професії: тренінг для підлітків