Картина в кабінеті

Одного разу учні запитали:

- Учитель, як правильно почати розмову з покупцем, прийшовши до нього в гості?

Учитель зробив жест, який означав: «Міркуйте!» Учні почали обговорювати і сперечатися, доводячи ту чи іншу точку зору прикладами з прочитаних книг і особистого досвіду.

Нарешті, вони вирішили, що, прийшовши до покупця, потрібно подивитися по сторонам в його кабінеті, знайти щось дійсно цікаве і почати обговорювати це. Учні з гордістю подивилися на Учителя, а він запитав їх:

- Як?

Тоді один з учнів повідомив Учителю висновок, до якого вони прийшли. Учитель засміявся, а потім вийшов з кімнати, де зазвичай займався з учнями. Через невеликий проміжок часу Учитель повернувся і пояснив учням, що в великому залі він зробив подобу кабінету клієнта і запросив учнів по одному заходити в цей зал, а він, Учитель, буде зображувати покупця.

Перший, хто входить в зал виявив там Вчителі, що сидить на підлозі. Зал був абсолютно порожній, тільки на стіні висіла невелика картина роботи відомого майстра. Учень заговорив про те, як йому подобаються роботи цього художника. Коли він закінчив говорити, Учитель знаком наказав йому сісти ззаду, як би за межами «кабінету покупця», і покликав наступного учня. Так повторилося багато разів. Останнім зайшов той, хто повідомив Учителю, до чого прийшли учні, обговорюючи проблему. Коли він почав говорити, як йому подобається цей художник, інші учні не витримали і розсміялися.

Ділова притча від Тадао Ямагучі



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Навчальна діяльність фото

Навчальна діяльність

Різні динамічні особливості виконання навчальної діяльності фіксіруютсяучітелем.Майже ніколи вчитель не замислюється…

Чому люди кричать? Притча фото

Чому люди кричать? Притча

Одного разу мудрий Учитель запитав своїх учнів: «А ви знаєте, чому люди кричать, коли вони сваряться?»Один…

Кращий день в тижні С„РѕС‚Рѕ

Кращий день в тижні


- Учитель, скажи, чи існує день, найбільш сприятливий для того, щоб звертатися з пропозицією до покупця? - День?…

Приходь учора! фото

Приходь учора!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: - Учитель, я помітив, що часто втрачаю клієнта абсолютно…

Повторюй! фото

Повторюй!


Один з кращих учнів запитав: - Учитель, що робити, якщо покупець не хоче віддавати гроші за товар, який він давно…

Розум або авторитет? фото

Розум або авторитет?


Одного разу учень сказав Учителю: - Учитель, я придумав багато удосконалень і поліпшень для підприємства, в якому…

Цегла і гній фото

Цегла і гній


Одного ранку Учитель зібрав усіх своїх учнів і сказав їм: - Чим відрізняється товар «цеглини» від…

Купи! фото

Купи!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: «Учитель, я кілька днів намагаюся продати велику партію…

Притча про любов фото

Притча про любов

Один раз Учитель запитав у своїх учнів:- Чому, коли люди сваряться, вони кричать?- Тому, що втрачають спокій, - сказав…

Живи своєю мрією фото

Живи своєю мрією


Мій друг Монті Робертс - власник ранчо в Сан-Ісідро. Він запросив мене погостювати в його будинку, а також…

Пильність фото

Пильність


До одного дуже старому Учителю прийшов принц і сказав: - Мене послав батько. Він старий і не проживе довго. Він…

Величезні хвилі С„РѕС‚Рѕ

Величезні хвилі


На початку ери Мейдзі [1868-1912] жив знаменитий борець на ім`я Про Нами - Величезні Хвилі. Надзвичайно сильний,…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Картина в кабінеті