Кращий день в тижні

- Учитель, скажи, чи існує день, найбільш сприятливий для того, щоб звертатися з пропозицією до покупця?

- День? - здивувався Учитель.

- Ну, може бути, день тижня або число місяця ...

- А-а-а, день тижня ... - кивнув Учитель. - Так звичайно. Цей день - середа, - і хитро подивився на учнів. Ті схопили свої зошити і стали записувати сказане Учителем.

- А ти чому не записуєш? - строго запитав він учня, який сидів прямо і посміхався, дивлячись на Вчителя.

- Тому що я знаю, що ти скажеш далі, Учитель.

- І що ж? - Учитель, насупившись, підняв руку, і всі учні завмерли. Тоді учень, який не записував, сказав:

- Це також вівторок, п`ятниця, субота, понеділок, четвер і неділю.

- Ти маєш рацію, - сказав Учитель. - Тільки я хотів назвати спочатку п`ятницю, а потім вівторок.

Учні зашуміли, радіючи з того, що їх товариш сказав майже все правильно. А потім один з них запитав:

- Учитель, саме така послідовність?

Учитель уважно подивився на учня, який дав майже правильну відповідь і зробив йому знак рукою:

- Відповідай!

- Тільки один день, - сказав той. - Цей день - сьогодні.

Ділова притча від Тадао Ямагучі



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Чому люди кричать? Притча фото

Чому люди кричать? Притча

Одного разу мудрий Учитель запитав своїх учнів: «А ви знаєте, чому люди кричать, коли вони сваряться?»Один…

Приходь учора! фото

Приходь учора!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: - Учитель, я помітив, що часто втрачаю клієнта абсолютно…

Повторюй! фото

Повторюй!


Один з кращих учнів запитав: - Учитель, що робити, якщо покупець не хоче віддавати гроші за товар, який він давно…

Розум або авторитет? фото

Розум або авторитет?


Одного разу учень сказав Учителю: - Учитель, я придумав багато удосконалень і поліпшень для підприємства, в якому…

Цегла і гній фото

Цегла і гній


Одного ранку Учитель зібрав усіх своїх учнів і сказав їм: - Чим відрізняється товар «цеглини» від…

Купи! фото

Купи!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: «Учитель, я кілька днів намагаюся продати велику партію…

Картина в кабінеті фото

Картина в кабінеті


Одного разу учні запитали: - Учитель, як правильно почати розмову з покупцем, прийшовши до нього в гості? …

Притча про любов фото

Притча про любов

Один раз Учитель запитав у своїх учнів:- Чому, коли люди сваряться, вони кричать?- Тому, що втрачають спокій, - сказав…

Живи своєю мрією фото

Живи своєю мрією


Мій друг Монті Робертс - власник ранчо в Сан-Ісідро. Він запросив мене погостювати в його будинку, а також…

Чайний майстер і самурай фото

Чайний майстер і самурай


У Китаї, в черговий період смути, коли Китай розпався на купу ворогуючих між собою царств, які воювали один з…

Пильність фото

Пильність


До одного дуже старому Учителю прийшов принц і сказав: - Мене послав батько. Він старий і не проживе довго. Він…

Скупе навчання фото

Скупе навчання


Молодий токійський лікар на ім`я кусудам зустрів однокашника, який вивчав тепер дзен. Він запитав його, що ж це…

Величезні хвилі С„РѕС‚Рѕ

Величезні хвилі


На початку ери Мейдзі [1868-1912] жив знаменитий борець на ім`я Про Нами - Величезні Хвилі. Надзвичайно сильний,…

Питання і відповідь фото

Питання і відповідь


Одного вечора в двері дзенского монастиря постукав монах. Він втомився, був голодний і хотів залишитися там на…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Кращий день в тижні