Цегла і гній

Одного ранку Учитель зібрав усіх своїх учнів і сказав їм:

- Чим відрізняється товар «цеглини» від товару «гній»? Дайте одну відповідь.

Учні, знаючи, що Учитель не любить швидких і дурних відповідей, сіли в коло і почали радитися. Вони просиділи два дні, але так і не прийшли до варіанту, з яким погодилися б вони всі.

Тоді Учитель, всупереч звичаю, вирішив змінити завдання та сказав:

- Добре, чекаю відповіді від кожного. Той, хто відповість правильно, буде далі вчитися безкоштовно.

Учні розійшлися по кімнаті, переставши радитися. Кожен з них готував свій єдиний відповідь, але коли Учитель наказав їм говорити, багато відповідей виявилися однаковими.

- Цегла купують для будівництва, а гній для того, щоб удобрювати грунт.

На що Учитель відповів:

- Той, хто вирощує троянди, будує красу ...

- Цегла тверді, а гній м`який.

На що Учитель відповів:

- Висуши гній.

- Цегла коштують дорожче гною.

На що Учитель відповів:

- Продай цеглу дешевше.

- Цегла робить людина, а гній виходить від життєдіяльності тварин.

На що Учитель, посміхнувшись, відповів:

- Будь-яка людина може робити гній.

- Цегла продають по штукам, а гній - по вазі або за обсягом.

На що Учитель відповів:

- В інших країнах і цеглу продають за обсягом.

Коли висловилися всі учні, Учитель сказав:

- Гній смердить.

Ділова притча від Тадао Ямагучі



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Чому люди кричать? Притча фото

Чому люди кричать? Притча

Одного разу мудрий Учитель запитав своїх учнів: «А ви знаєте, чому люди кричать, коли вони сваряться?»Один…

Кращий день в тижні С„РѕС‚Рѕ

Кращий день в тижні


- Учитель, скажи, чи існує день, найбільш сприятливий для того, щоб звертатися з пропозицією до покупця? - День?…

Приходь учора! фото

Приходь учора!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: - Учитель, я помітив, що часто втрачаю клієнта абсолютно…

Повторюй! фото

Повторюй!


Один з кращих учнів запитав: - Учитель, що робити, якщо покупець не хоче віддавати гроші за товар, який він давно…

Розум або авторитет? фото

Розум або авторитет?


Одного разу учень сказав Учителю: - Учитель, я придумав багато удосконалень і поліпшень для підприємства, в якому…

Купи! фото

Купи!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: «Учитель, я кілька днів намагаюся продати велику партію…

Картина в кабінеті фото

Картина в кабінеті


Одного разу учні запитали: - Учитель, як правильно почати розмову з покупцем, прийшовши до нього в гості? …

Притча про любов фото

Притча про любов

Один раз Учитель запитав у своїх учнів:- Чому, коли люди сваряться, вони кричать?- Тому, що втрачають спокій, - сказав…

Живи своєю мрією фото

Живи своєю мрією


Мій друг Монті Робертс - власник ранчо в Сан-Ісідро. Він запросив мене погостювати в його будинку, а також…

Пильність фото

Пильність


До одного дуже старому Учителю прийшов принц і сказав: - Мене послав батько. Він старий і не проживе довго. Він…

Скупе навчання фото

Скупе навчання


Молодий токійський лікар на ім`я кусудам зустрів однокашника, який вивчав тепер дзен. Він запитав його, що ж це…

Величезні хвилі С„РѕС‚Рѕ

Величезні хвилі


На початку ери Мейдзі [1868-1912] жив знаменитий борець на ім`я Про Нами - Величезні Хвилі. Надзвичайно сильний,…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Цегла і гній