Жінок можна не вчити продажу

Одного разу учень запитав:

- Учитель, недавно я знайшов нову роботу - комерційним директором, і у мене тепер в підпорядкуванні вісімнадцять продавців. Я хотів би навчати їх продажу ... але я раніше ніколи цим не займався. П`ятеро з цих продавців - жінки. І ось який у мене питання: чи існує відмінність між навчанням продажу чоловіків і жінок?

Учитель сказав:

- Так, різниця існує і - величезна! Жінок можна не вчити продажу, досить лише пояснити їм суть.

- Як же так? - здивувався учень. - Чому це? Хіба жінки розумніші за чоловіків?

- Чи можна знайти більш безглузде заняття, ніж міркувати про те, хто розумніший - чоловік чи жінка ... - знизав плечима Учитель. - Я не зможу пояснити, але це факт - будь-яка жінка здатна продавати краще будь-якого чоловіка.

Ця історія - одна з тих, що викликають певне здивування. Відомий випадок, коли Учитель не прийняв в Школу дівчину, дуже які хотіли стати продавцем. Ми не виявили підтверджень того, що хоча б одна жінка навчалася в Школі Шляху за весь час її існування. У записах одного з учнів ми знайшли таку примітку до цієї історії: «Не розумію, чому Учитель не пояснив йому про жінок. Адже ми обговорювали цю тему близько року тому ... »Слідів обговорення, яке мав на увазі цей учень, ми, на жаль, теж поки не виявили.

Ділова притча від Тадао Ямагучі



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Чому люди кричать? Притча фото

Чому люди кричать? Притча

Одного разу мудрий Учитель запитав своїх учнів: «А ви знаєте, чому люди кричать, коли вони сваряться?»Один…

Кращий день в тижні С„РѕС‚Рѕ

Кращий день в тижні


- Учитель, скажи, чи існує день, найбільш сприятливий для того, щоб звертатися з пропозицією до покупця? - День?…

Приходь учора! фото

Приходь учора!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: - Учитель, я помітив, що часто втрачаю клієнта абсолютно…

Повторюй! фото

Повторюй!


Один з кращих учнів запитав: - Учитель, що робити, якщо покупець не хоче віддавати гроші за товар, який він давно…

Розум або авторитет? фото

Розум або авторитет?


Одного разу учень сказав Учителю: - Учитель, я придумав багато удосконалень і поліпшень для підприємства, в якому…

Цегла і гній фото

Цегла і гній


Одного ранку Учитель зібрав усіх своїх учнів і сказав їм: - Чим відрізняється товар «цеглини» від…

Купи! фото

Купи!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: «Учитель, я кілька днів намагаюся продати велику партію…

Картина в кабінеті фото

Картина в кабінеті


Одного разу учні запитали: - Учитель, як правильно почати розмову з покупцем, прийшовши до нього в гості? …

Притча про любов фото

Притча про любов

Один раз Учитель запитав у своїх учнів:- Чому, коли люди сваряться, вони кричать?- Тому, що втрачають спокій, - сказав…

Шлюб і здоров`я ?! фото

Шлюб і здоров`я ?!

Шлюбні узи роблять різний вплив на стан здоров`я і тривалість життя чоловіків і жінок. Раніше вважалося, що кожен…

Живи своєю мрією фото

Живи своєю мрією


Мій друг Монті Робертс - власник ранчо в Сан-Ісідро. Він запросив мене погостювати в його будинку, а також…

Пильність фото

Пильність


До одного дуже старому Учителю прийшов принц і сказав: - Мене послав батько. Він старий і не проживе довго. Він…

Специфіка спілкування фото

Специфіка спілкування

яка існує специфіка спілкування в житті? Чи є різниця в специфіці спілкування чоловіків і жінок? Більшість жінок,…

Величезні хвилі С„РѕС‚Рѕ

Величезні хвилі


На початку ери Мейдзі [1868-1912] жив знаменитий борець на ім`я Про Нами - Величезні Хвилі. Надзвичайно сильний,…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Жінок можна не вчити продажу