Купи!

Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: «Учитель, я кілька днів намагаюся продати велику партію прекрасних легких зимових курток власнику великого магазина одягу. Він жодного разу навіть не поговорив зі мною. У нього завжди знаходяться якісь причини для того, щоб відкласти зустріч. Як мені продати ці куртки, Учитель? »

Учитель уважно подивився на учня і сказав:

- Купи.

Учень подумав, що Учитель не зрозумів його слів і повторив їх. Учитель нахмурився, взяв аркуш паперу і швидким розчерком дешевої ручки написав на ньому тільки одне слово: «Купи!»

Учень взяв листок з рук Учителя, вклонився і вийшов.

На наступний день учень прийшов в цей магазин і купив там куртку. Прийшовши додому, він порівняв її з тими, які хотів продати, і написав невеликий лист, яке відніс власнику магазину ...

Через три дні учень знову прийшов до Вчителя і сказав йому:

- Учитель, спасибі тобі! Я зробив все так, як ти порадив, і вчора продав йому всю партію курток. Скажи, чи завжди, коли хочеш щось продати, слід чинити точно так же?


На жаль, ми не знаємо, що саме відповів Учитель.

Достеменно відомо лише те, що через 40 років, коли цей учень сам став шановним Вчителем, у нього вдома в срібній рамці висів листок з написаним рукою Великого Вчителя словом: «Купи!» Прямо над ним висів у золотій рамці листок з написаним тим же почерком словом: «Ідіот!»

Ділова притча від Тадао Ямагучі



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Чому люди кричать? Притча фото

Чому люди кричать? Притча

Одного разу мудрий Учитель запитав своїх учнів: «А ви знаєте, чому люди кричать, коли вони сваряться?»Один…

Кращий день в тижні С„РѕС‚Рѕ

Кращий день в тижні


- Учитель, скажи, чи існує день, найбільш сприятливий для того, щоб звертатися з пропозицією до покупця? - День?…

Приходь учора! фото

Приходь учора!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: - Учитель, я помітив, що часто втрачаю клієнта абсолютно…

Повторюй! фото

Повторюй!


Один з кращих учнів запитав: - Учитель, що робити, якщо покупець не хоче віддавати гроші за товар, який він давно…

Розум або авторитет? фото

Розум або авторитет?


Одного разу учень сказав Учителю: - Учитель, я придумав багато удосконалень і поліпшень для підприємства, в якому…

Цегла і гній фото

Цегла і гній


Одного ранку Учитель зібрав усіх своїх учнів і сказав їм: - Чим відрізняється товар «цеглини» від…

Картина в кабінеті фото

Картина в кабінеті


Одного разу учні запитали: - Учитель, як правильно почати розмову з покупцем, прийшовши до нього в гості? …

Притча про дружбу фото

Притча про дружбу

«Давним давно 2 друга ... .які любили один одного як рідні брати ... були закохані в одну дівчину ... Один знав,…

Притча про любов фото

Притча про любов

Один раз Учитель запитав у своїх учнів:- Чому, коли люди сваряться, вони кричать?- Тому, що втрачають спокій, - сказав…

Чи не розум фото

Чи не розум


Лін-чи сидів на березі річки, коли до нього підійшов філософ, вклонився і задав питання: «Яка суть вашого…

Живи своєю мрією фото

Живи своєю мрією


Мій друг Монті Робертс - власник ранчо в Сан-Ісідро. Він запросив мене погостювати в його будинку, а також…

Чайний майстер і самурай фото

Чайний майстер і самурай


У Китаї, в черговий період смути, коли Китай розпався на купу ворогуючих між собою царств, які воювали один з…

Пильність фото

Пильність


До одного дуже старому Учителю прийшов принц і сказав: - Мене послав батько. Він старий і не проживе довго. Він…

Скупе навчання фото

Скупе навчання


Молодий токійський лікар на ім`я кусудам зустрів однокашника, який вивчав тепер дзен. Він запитав його, що ж це…

Величезні хвилі С„РѕС‚Рѕ

Величезні хвилі


На початку ери Мейдзі [1868-1912] жив знаменитий борець на ім`я Про Нами - Величезні Хвилі. Надзвичайно сильний,…

Проект фото

Проект


Один Майстер дзен, будучи архітектором, проектував новий храм. Поруч з ним постійно перебував його перший учень.…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!