Приходь учора!

Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав:

- Учитель, я помітив, що часто втрачаю клієнта абсолютно однаковим чином. Я продаю йому товар і потім, коли бачу, що він давно нічого не купував у мене (а я знаю, що мій товар йому необхідний постійно), приходжу і пропоную купити знову. Але дуже часто я чую у відповідь, що нову партію товару він купив у мого конкурента.

- А у тебе хороший товар? - запитав Учитель.

- Так, більше того, я впевнений, що він краще, ніж у конкурентів. Але я ніколи не продаю товар дешевше, ніж вони, навпаки, частіше - дорожче, і майже всі покупці вважають, що це справедливо ... І я став сумніватися, може бути, все-таки справа в ціні?

- Справа в часі. Приходь на один день раніше.

- Раніше, ніж конкурент? А як же я зможу дізнатися, коли він прийде?

- А як, ти думаєш, конкурент дізнається, коли йому треба прийти? Просто приходь на один день раніше.

- Але як?!

- Врешті-решт, приходь вчора, - і Учитель зробив знак рукою, щоб учень йшов додому.


Нам було не зовсім зрозуміло, вигнав Учитель учня або просто відправив додому. Ми звернулися з цим питанням до Першого Учневі. Знаєте, що він нам відповів? «Звичайно ж, я прийшов на наступний ранок!»

Ділова притча від Тадао Ямагучі



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Психологія продажів фото

Психологія продажів

Головне в психології продажів - це не тільки вплив, переконання і отримання бажаного результату, це в першу чергу…

Приходь в себе! фото

Приходь в себе!

Вітаю! Так на тобі особи немає! Давай сідай і викладай, що у тебе такого страшного сталося. Хоча, здається, я вже…

Чому люди кричать? Притча фото

Чому люди кричать? Притча

Одного разу мудрий Учитель запитав своїх учнів: «А ви знаєте, чому люди кричать, коли вони сваряться?»Один…

Кращий день в тижні С„РѕС‚Рѕ

Кращий день в тижні


- Учитель, скажи, чи існує день, найбільш сприятливий для того, щоб звертатися з пропозицією до покупця? - День?…

Повторюй! фото

Повторюй!


Один з кращих учнів запитав: - Учитель, що робити, якщо покупець не хоче віддавати гроші за товар, який він давно…

Розум або авторитет? фото

Розум або авторитет?


Одного разу учень сказав Учителю: - Учитель, я придумав багато удосконалень і поліпшень для підприємства, в якому…

Цегла і гній фото

Цегла і гній


Одного ранку Учитель зібрав усіх своїх учнів і сказав їм: - Чим відрізняється товар «цеглини» від…

Купи! фото

Купи!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: «Учитель, я кілька днів намагаюся продати велику партію…

Картина в кабінеті фото

Картина в кабінеті


Одного разу учні запитали: - Учитель, як правильно почати розмову з покупцем, прийшовши до нього в гості? …

Притча про дружбу фото

Притча про дружбу

«Давним давно 2 друга ... .які любили один одного як рідні брати ... були закохані в одну дівчину ... Один знав,…

Притча про любов фото

Притча про любов

Один раз Учитель запитав у своїх учнів:- Чому, коли люди сваряться, вони кричать?- Тому, що втрачають спокій, - сказав…

Живи своєю мрією фото

Живи своєю мрією


Мій друг Монті Робертс - власник ранчо в Сан-Ісідро. Він запросив мене погостювати в його будинку, а також…

Ідеї для бізнесу фото

Ідеї для бізнесу


Як то кажуть, все геніальне - просто. Але також варто пам`ятати, що всі геніальні ідеї спочатку відрізняються і…

Пильність фото

Пильність


До одного дуже старому Учителю прийшов принц і сказав: - Мене послав батько. Він старий і не проживе довго. Він…

Алмаз в пилюці фото

Алмаз в пилюці


Гуду був свого часу наставником імператора. Незважаючи на це, він мав звичку подорожувати в поодинці, як простий…

Скупе навчання фото

Скупе навчання


Молодий токійський лікар на ім`я кусудам зустрів однокашника, який вивчав тепер дзен. Він запитав його, що ж це…

Величезні хвилі С„РѕС‚Рѕ

Величезні хвилі


На початку ери Мейдзі [1868-1912] жив знаменитий борець на ім`я Про Нами - Величезні Хвилі. Надзвичайно сильний,…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Приходь учора!