Притча про дружбу

Притча про дружбу«Давним давно 2 друга ... .які любили один одного як рідні брати ... були закохані в одну дівчину ... Один знав, що інший любить дівчата і інший знав, що той любить дівчину ... але вони не знали, що вони люблять одну і ту ж дівчину ...

В один день вони пішли робити їй пропозицію ...

Пішли вони в різний час ...

Вона сказала першому: «Бачиш ту гору ...», він сказав: «Так, бачу ...»

Вона сказала: «о 12 годині ночі, там повинен горіти факел ...

Зробиш це, буду я твоєї .... А якщо ні ... значить немає », Він пішов ...

Слідом за ним прийшов інший ... .. Він зробив їй пропозицію ...

Вона сказала йому: «о 12 годині ночі, на тій горі буде горіти факел, якщо ти згасиш його, буду я твоєї ...»

Хлопець погодився ... Прийшов час ... Хлопець о 12 годині запалив смолоскип ... .. о 12:05 прийшов хлопець. Побачив одного і запитав: «брат мій, що ти тут робиш?»

Він розповів про договір з дівчиною і запитав його, що він тут робить ....

І він відповів йому ... «Я прийшов, щоб допомогти тобі охороняти цей вогонь ...»



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Як подолати відмазки фото

Як подолати відмазки


Ось бачиш сексуальну дівчину, з якою хочеш познайомитися - ні, давай чесно, ти не хочеш з нею знайомитися, ти…

Адам і єва - правдива версія фото

Адам і єва - правдива версія


Уривок з пикаперского Біблії - книги Біблії приєднуйся - покажи свій бредогенератор І подивився бог як живуть…

Приходь учора! фото

Приходь учора!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: - Учитель, я помітив, що часто втрачаю клієнта абсолютно…

Купи! фото

Купи!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: «Учитель, я кілька днів намагаюся продати велику партію…

Неси мій вогонь фото

Неси мій вогонь


Коли Йено прийшов до Майстра, той сказав: - Навіщо ти прийшов до мене? Немає ніякої необхідності для тебе бути…

Залік в автомобілі фото

Залік в автомобілі


День добрий камаради) Пишу то що трапилося буквально 20 хвилин тому) Історія така. Вирішили з другом в клуб піти…

Перший філд-репорт фото

Перший філд-репорт


Справа була взимку! їхав я значить в автобусі після роботи. і коли виходив вже на своїй зупинці помітив одну…

Алмаз в пилюці фото

Алмаз в пилюці


Гуду був свого часу наставником імператора. Незважаючи на це, він мав звичку подорожувати в поодинці, як простий…

Скупе навчання фото

Скупе навчання


Молодий токійський лікар на ім`я кусудам зустрів однокашника, який вивчав тепер дзен. Він запитав його, що ж це…

Пікап в нічному клу᳠фото

Пікап в нічному клубі


Напишу випадок який зі мною стався півтора роки тому! значить справа була так, у мого друга була днюха, ми…

Холодна або гаряча фото

Холодна або гаряча


Це історія про дитинство Такуана. В наші дні золотих рибок можна купити на ринку дуже дешево, але за часів Осі…

Дівчина 7ка - фаст фото

Дівчина 7ка - фаст


День почався так собі. Прокинувся близько 12ти годин настрою ніякого. Пол дня поневірялася херней, а потрібно було…

Приборкання примари фото

Приборкання примари


Одна молода жінка захворіла і була близька до смерті. - О, я так сильно люблю тебе, - сказала вона своєму…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Притча про дружбу