Про щастя і про каву

чашка

Група випускників, успішних, що зробили чудову кар`єру, прийшли в гості до свого старого професора. Звичайно ж, незабаром розмова зайшла про роботу - випускники скаржилися на численні труднощі і життєві проблеми.

Запропонувавши своїм гостям каву, професор пішов на кухню і повернувся з кавником і підносом, заставленим різними чашками - порцеляновими, скляними, пластиковими, кришталевими і простими, і дорогими, і вишуканими.

Коли випускники розібрали чашки, професор сказав: «Якщо ви помітили, всі дорогі чашки розібрані. Ніхто не вибрав чашки прості і дешеві. Бажання мати для себе тільки найкраще і є джерело ваших проблем. »
Зрозумійте, що чашка сама по собі не робить каву краще. Іноді вона просто дорожче, а іноді навіть приховує те, що ми п`ємо. Те, що ви дійсно хотіли, було - кава, а не чашка. Але ви свідомо вибрали кращі чашки.

А потім роздивлялися, кому яка чашка дісталася. А тепер подумайте: життя - це кава, а робота, гроші, становище, суспільство - це чашки. Це всього лише інструменти для зберігання Життя. Те, яку чашку ми маємо, не визначає і не змінює якості нашого Життя.

Іноді, концентруючись тільки на чашці, ми забуваємо насолодитися смаком самої кави. Насолоджуйтесь своєю кавою! У найщасливіших людей немає всього найкращого. Але вони витягають все найкраще з того, що є.
Щастя в тому, щоб хотіти те, що у тебе є. А не в тому, щоб мати те, що хочеш.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Культура їжі С„РѕС‚Рѕ

Культура їжі

Культура їжі Все починається з посадки. Потрібно повністю сісти на стілець так, щоб між корпусом і краєм столу…

Анекдоти про психологів фото

Анекдоти про психологів

Пацієнт запитує лікаря: - Доктор, а скажіть, це правда, що Ви можете визначити хворобу пацієнта по його улюбленому…

Посудина життя фото

Посудина життя

посудина життяПрофесор філософії стояв пеpед c студентами, а на cтол пеpед ним лежали кілька предметів.Коли заняття…

Мікеле ферреро фото

Мікеле ферреро


Мабуть, ім`я Мікеле Ферреро (Michele Ferrero) знайоме далеко не кожному, зате напевно кожен знає що таке…

Неси мій вогонь фото

Неси мій вогонь


Коли Йено прийшов до Майстра, той сказав: - Навіщо ти прийшов до мене? Немає ніякої необхідності для тебе бути…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Про щастя і про каву