Про жебрака

про жебрака

про жебрака

Вже більше тридцяти років жебрак сидів на узбіччі дороги. Одного разу повз проходив мандрівник.

- Подайте кілька монет, - прошамкав жебрак беззубим ротом, механічно простягнувши йому стару шапку.
- Мені нема чого тобі дати, - відповів мандрівник. А потім запитав: - На чому це ти сидиш?
- Та так, ні на чому, - відповів жебрак. - Це просто старий ящик. Я сиджу на ньому стільки, скільки себе пам`ятаю.
- А всередину коли-небудь заглядав? - поцікавився мандрівник.
- Ні, - сказав жебрак. - Який сенс? Там же нічого немає.
- А ти заглянь, - наполягав мандрівник.
Жебрак взявся піднімати кришку. З величезним подивом і захопленням, не вірячи власним очам, він побачив, що ящик був сповнений золота.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Поведінка в літаку і поїзді С„РѕС‚Рѕ

Поведінка в літаку і поїзді

Поведінка в літаку і поїзді Вам має бути далека дорога. В дорозі мандрівник буде почувати себе комфортно, якщо…

Кращий день в тижні С„РѕС‚Рѕ

Кращий день в тижні


- Учитель, скажи, чи існує день, найбільш сприятливий для того, щоб звертатися з пропозицією до покупця? - День?…

Приходь учора! фото

Приходь учора!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: - Учитель, я помітив, що часто втрачаю клієнта абсолютно…

Цегла і гній фото

Цегла і гній


Одного ранку Учитель зібрав усіх своїх учнів і сказав їм: - Чим відрізняється товар «цеглини» від…

Купи! фото

Купи!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: «Учитель, я кілька днів намагаюся продати велику партію…

Для цієї зірки фото

Для цієї зірки

Людина йшла берегом і раптом побачив хлопчика, який піднімав щось з піску і кидав в море.Чоловік підійшов ближче і…

Притча про дружбу фото

Притча про дружбу

«Давним давно 2 друга ... .які любили один одного як рідні брати ... були закохані в одну дівчину ... Один знав,…

Добро і зло фото

Добро і зло

добро і злоОдного разу, ще при соціалізмі фізрук однієї зі шкіл Узбекистану на весняних канікулах влаштував…

Порятунок від повені С„РѕС‚Рѕ

Порятунок від повені

Порятунок від повеніОдин рабин дуже пишався своєю вірою в Бога. Раз у раз він повторював: «Я вірую в…

Чи не розум фото

Чи не розум


Лін-чи сидів на березі річки, коли до нього підійшов філософ, вклонився і задав питання: «Яка суть вашого…

Секрети багатства фото

Секрети багатства


перше: Займіться собою. Ідіть в напрямку заробляння власних грошей. Ідіть в напрямку зростання і вдосконалення…

Такуан і розбійники фото

Такуан і розбійники


Осі подорожував по дорозі Танбадзі і прийшов в містечко Іваяма. Було близько третьої години пополудні. Він зайшов…

Пильність фото

Пильність


До одного дуже старому Учителю прийшов принц і сказав: - Мене послав батько. Він старий і не проживе довго. Він…

Алмаз в пилюці фото

Алмаз в пилюці


Гуду був свого часу наставником імператора. Незважаючи на це, він мав звичку подорожувати в поодинці, як простий…

Скупе навчання фото

Скупе навчання


Молодий токійський лікар на ім`я кусудам зустрів однокашника, який вивчав тепер дзен. Він запитав його, що ж це…

Холодна або гаряча фото

Холодна або гаряча


Це історія про дитинство Такуана. В наші дні золотих рибок можна купити на ринку дуже дешево, але за часів Осі…

Історія про коан фото

Історія про коан


Тссю Ямаске, що став секретарем імператора Мейдзі і одним із засновників сучасного кендо, народився в Едо (Токіо)…

Приборкання примари фото

Приборкання примари


Одна молода жінка захворіла і була близька до смерті. - О, я так сильно люблю тебе, - сказала вона своєму…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Про жебрака