Добро і зло

добро і зло

добро і зло

Одного разу, ще при соціалізмі фізрук однієї зі шкіл Узбекистану на весняних канікулах влаштував старшокласникам похід в передгір`я Паміру. На третій день шляху його вкусила гюрза, і відразу з`ясувалося що сироватку забули.

Фізрук все зробив як треба: надрізав шкіру, висмоктав кров, припік ранки, але рука набрякала на очах. У розпачі він розіслав хлопців по околицях і незабаром примчав старий чабан, який кочував неподалік з отарою. Після короткого огляду він сказав що справи кепські і потрібно поспішати, оскільки найближчий медпункт неблизький. До цього часу рука вчителя перетворилася буквально в колоду. Старий посадив його собі за спину і пустив коня в галоп.

Однак, незабаром вчитель став втрачати свідомість, і тоді чабан сказав: - Злазь, ти вже не можеш їхати, треба йти пішки. Хлопець, звалившись на землю, відповів що все скінчено і з місця він не зрушить. Старий змусив його встати його і гнав кілька годин з криком і лайкою, іноді стьобаючи Камчия. Коли, вже вночі, вони дісталися до медпункту в аулі, лікар сказав що сироватка тепер без потреби, від інтенсивної фізичної роботи отрута в крові перегорів.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Нотатки божевільного фото

Нотатки божевільного

ТРИДЦЯТЬ СЬОМЕ ТРАВНЯ - МІСЯЦЬ ВЕРЕСЕНЬ. Сьогодні вночі зійшов з розуму. Увечері був нічого - як завжди випив, набив…

Що ти робиш! Що ти говориш! фото

Що ти робиш! Що ти говориш!


У нинішні часи говориться багато нісенітниці про майстрів та учнів, про спадкування вчення майстра улюбленими…

Кращий день в тижні С„РѕС‚Рѕ

Кращий день в тижні


- Учитель, скажи, чи існує день, найбільш сприятливий для того, щоб звертатися з пропозицією до покупця? - День?…

Повторюй! фото

Повторюй!


Один з кращих учнів запитав: - Учитель, що робити, якщо покупець не хоче віддавати гроші за товар, який він давно…

Розум або авторитет? фото

Розум або авторитет?


Одного разу учень сказав Учителю: - Учитель, я придумав багато удосконалень і поліпшень для підприємства, в якому…

Цегла і гній фото

Цегла і гній


Одного ранку Учитель зібрав усіх своїх учнів і сказав їм: - Чим відрізняється товар «цеглини» від…

Купи! фото

Купи!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: «Учитель, я кілька днів намагаюся продати велику партію…

Про жебрака фото

Про жебрака

про жебракаВже більше тридцяти років жебрак сидів на узбіччі дороги. Одного разу повз проходив мандрівник.- Подайте…

Перекладач фото

Перекладач

Першим почав Він. - Я тебе люблю. Її пересмикнуло, але перекладач зробив Їй знак і сказав: - Він каже: «У…

Чи не розум фото

Чи не розум


Лін-чи сидів на березі річки, коли до нього підійшов філософ, вклонився і задав питання: «Яка суть вашого…

Бавовна однієї долоні С„РѕС‚Рѕ

Бавовна однієї долоні


Настоятелем монастиря Кеннін був Мокурай - Безмовний Гром. У нього був улюбленець на ім`я Тое, якому було всього…

Притча. Зцілення імператора фото

Притча. Зцілення імператора

... Захворів імператор. Жахнулася свита, зраділа свита. Недуга прикував його до ліжка. Лікарі стали його лікувати. З…

Пильність фото

Пильність


До одного дуже старому Учителю прийшов принц і сказав: - Мене послав батько. Він старий і не проживе довго. Він…

Алмаз в пилюці фото

Алмаз в пилюці


Гуду був свого часу наставником імператора. Незважаючи на це, він мав звичку подорожувати в поодинці, як простий…

Скупе навчання фото

Скупе навчання


Молодий токійський лікар на ім`я кусудам зустрів однокашника, який вивчав тепер дзен. Він запитав його, що ж це…

Історії про миямото мусаси фото

Історії про миямото мусаси


Cінмен Мусаси-но-Камі Фудзівара-но-Генсін, більш відомий під ім`ям Ідзумі Міямото Мусасі, народився в селі Міямото…

Величезні хвилі С„РѕС‚Рѕ

Величезні хвилі


На початку ери Мейдзі [1868-1912] жив знаменитий борець на ім`я Про Нами - Величезні Хвилі. Надзвичайно сильний,…

Приборкання примари фото

Приборкання примари


Одна молода жінка захворіла і була близька до смерті. - О, я так сильно люблю тебе, - сказала вона своєму…

Корисне спокушання фото

Корисне спокушання


В середині липня, я заплатив за незнайому дівчину в ресторані, у неї картка помилково банку заблокована була.…

Питання і відповідь фото

Питання і відповідь


Одного вечора в двері дзенского монастиря постукав монах. Він втомився, був голодний і хотів залишитися там на…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Добро і зло