Перекладач

Він і Вона

Першим почав Він.
- Я тебе люблю.

Її пересмикнуло, але перекладач зробив Їй знак і сказав:
- Він каже: «У мене є терпіння, я готовий слухати і намагатися зрозуміти тебе».

Вона хмикнула і з гіркотою відповіла:
- Ти завжди вмів говорити красиві слова, а справи я від тебе, напевно, ніколи не дочекаюся.

Перекладач повернувся до Нього і сказав:
- Вона каже: «Я тебе теж люблю. Тільки любов допомогла мені витримати все це. ».

Він заговорив, і в Його голосі звучала мука.
- Я більше так не можу. Все, що я не роблю, тобі не подобається. Ти весь час критикуєш.

Перекладач знову повернувся до Неї і сказав:
- Він каже: «У мене розрослося, вразливе его. Воно змушує мене сприймати всі твої слова як нападки, і я мимоволі починаю бачити в тобі ворога. »

Вона подивилася на Нього - вже без ненависті. Вже з тієї жалістю, від якої до любові - півтора кроку.
- Я спробую пам`ятати про це, але ти теж повинен перестати бути дитиною. Пора вже подорослішати на четвертому десятку!

Перекладач повернувся до Нього ...

... Вони йшли вдвох, пліч-о-пліч, майже рука об руку. На порозі Він зупинився, підбіг до перекладача, ляснув його по спині і вигукнув:
- Та ти, брат, профі! Де такому вчать, а?

Перекладач не відповів- він зловив очима Її погляд і одними губами переклав:
- Він каже мені: «я хочу навчитися розуміти її сам».



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Збуджуючі слова фото

Збуджуючі слова


Деякі з цих збудливих фраз можна застосовувати перед сексом з дівчиною, деякі в моменти знайомства, щоб прискорити…

Якісний медичний переклад фото

Якісний медичний переклад

Медичний переклад - один з найскладніших видів письмового перекладу поряд з технічним текстом. Медичні документи, як…

Чи не розум фото

Чи не розум


Лін-чи сидів на березі річки, коли до нього підійшов філософ, вклонився і задав питання: «Яка суть вашого…

Не бійтеся поразок фото

Не бійтеся поразок


Одна з причин, по якій багато людей не стають підприємцями, - страх невдач. Вони бояться робити помилки. Вони…

Джекі чан (інтерв`ю) фото

Джекі чан (інтерв`ю)


Один з найвідоміших акторів світового кіно, також кінопродюсер, режисер, каскадер, сценарист - народився в 1954 р…

Красиве спокушання фото

Красиве спокушання


Вобщем познайомився з однією телицею на вулиці, взяв телефон, і ніфіга їй не подзвонив) Пройшов місяць, днями пишу…

Пильність фото

Пильність


До одного дуже старому Учителю прийшов принц і сказав: - Мене послав батько. Він старий і не проживе довго. Він…

Алмаз в пилюці фото

Алмаз в пилюці


Гуду був свого часу наставником імператора. Незважаючи на це, він мав звичку подорожувати в поодинці, як простий…

Скупе навчання фото

Скупе навчання


Молодий токійський лікар на ім`я кусудам зустрів однокашника, який вивчав тепер дзен. Він запитав його, що ж це…

Набір bitch shielдов фото

Набір bitch shielдов


Якщо ти витягнеш свої фото для фото рутини, в першу чергу покажи їх препятствію.Когда мета спробує подивитися їх,…

Дівчина 7ка - фаст фото

Дівчина 7ка - фаст


День почався так собі. Прокинувся близько 12ти годин настрою ніякого. Пол дня поневірялася херней, а потрібно було…

Перше спокушання в клу᳠фото

Перше спокушання в клубі


Це було для мене разюче. Я відключив усі затискачі в собі і так отжигал минулу ніч в клубі. Я помітив що дівчата…

Приборкання примари фото

Приборкання примари


Одна молода жінка захворіла і була близька до смерті. - О, я так сильно люблю тебе, - сказала вона своєму…

Метафора з просторів livejournal фото

Метафора з просторів livejournal


Сьогодні я підіймався на гору. Поки я повільно йшов по дорозі до неї, я раптово відчув себе дуже пригнічено, тому…

Проект фото

Проект


Один Майстер дзен, будучи архітектором, проектував новий храм. Поруч з ним постійно перебував його перший учень.…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Перекладач