Жіноча влада і чоловіча сила







Image_001 Коли Бог зробив чоловіка і жінку, він поселив їх разом в одному будинку. Чоловік і жінка силою були рівні, і, якщо затівали боротьбу, вона завжди закінчувалася нічиєю.

Одного разу чоловік вирішив: «Треба піти поговорити з Богом. Втомився я боротися з жінкою, яку ніяк не можу здолати ». І він відправився на небо і постав перед Богом.

- Господи, - сказав чоловік, - ніхто не допоможе чоловікові, крім тебе. Ти вмієш запалювати на небі зірки, так зроби мені ласку. Прошу тебе, господи, дай мені ще сили, щоб я міг здолати жінку. Чи не будеш адже ти кожен раз спускатися з неба на землю, щоб встановлювати між нами мир. Додай мені сили, і я сам наведу порядок. Хоч зовсім трошки!

- Добре, - сказав Бог, - відтепер ти будеш сильніше жінки.

І чоловік побіг з неба прямо додому. Ледве добіг він до будинку, як закричав:

- Жінка, тепер я твій господар! Бог додав мені сили, і тепер ти повинна мене слухатися!

Жінка почала з ним боротися, але він здолав її. Вона спробувала знову, і знову він здолав її. І в третій раз він здолав її. Чоловік дуже загордився.

- Поводься добре, не те я задам тобі! Жінка не на жарт розгнівалася.

- Це ми ще подивимось! - сказала вона. І на другий день вона сама пішла до Бога.

- Господи, прошу тебе, додай мені сили, хоч трішки.

- Ти отримала всю силу сповна, - сказав Бог. - А чоловікові я вже дав добавку.

- Як же так? Адже тепер він легко може мене здолати, а раніше не міг. Прошу тебе, господи, дай мені стільки ж, скільки йому, або відбери у нього зайву.

- Що я дав, то назад не беру. Доведеться тобі з цим примиритися.

І жінка пішла додому дуже розгнівана. По дорозі вона зустріла диявола і розповіла йому, яка у неї сталося лихо.

- Послухай мене, і все обернеться на краще, - сказав диявол. - розгладити зморшки, що не супся, а краще повертайся кругом і повертайся до Бога. Попроси у нього ключі, що висять на цвяху біля дверей. Потім приходь з ними до мене, і я навчу тебе, що робити.

І жінка повернулася знову на небо.

- Жінка, - сказав Бог, вже починаючи сердитися, - що тобі ще треба?

- О Боже! Володар веселки і небес і всіх зірок небесних!

- Я питаю, жінка, що тобі треба?

- Дай мені ключі геть з того цвяха!

- Бери і більше не роби мені!

Жінка взяла ключі і кинулася бігом до диявола.

- Так, значить, ти отримала три заповітних ключа? - сказав диявол.

- Так, ось вони, - сказала жінка.

- Ці три ключа, - сказав диявол, - якщо ти будеш правильно ними користуватися, принесуть тобі більше влади і сили, ніж у чоловіка є і буде. Першим ключем ти замкнеш двері кухні. Чоловіки насамперед думають про їжу. Другий ключ для спальні. Замкни її. Чоловік буде незадоволений, якщо його не впустять в спальню. Він любить поспати. І третій, останній, ключ для кімнати, де ти качаешь колиска вашої дитини. Замкни і її. Чоловіки прив`язані до своїх дітей, вони хочуть бачити, як росте їх потомство. Бери свої ключі і йди тепер додому.

І диявол додав ще:

- Пам`ятай: не відчиняє дверей, поки чоловік не навчиться користуватися своєю силою на твою вказівкою і тобі на радість.

Жінка побігла додому і зробила все, як було сказано. Повернувшись додому, чоловік застав її на порозі. Розгойдуючись, вона співала: «Візьми це дерево і видовбали люльку».

Коли чоловік виявив, що троє дверей, які завжди були відчинені навстіж, тепер виявилися раптом замкнені, він скипів від злості, немов вода в калюжах на сонці. Спершу він спробував вибити їх, сподіваючись на свою силу. Йому це не вдалося, і він закричав:

- Хто замкнув ці двері, жінка? Звідки взялися ключі?

- Мені дав їх Господь Бог.

- О-о, я цього не потерплю! - заволав він і кинувся бігом до Бога.

- Жінка зачинила від мене їжу, і моєї дитини, і моє ліжко. Вона сказала, це ти дав їй ключі.

- Да я. Вона у мене попросила їх, а диявол навчив її, як ними користуватися.

- Господи! Дай і мені ключі, щоб я міг відімкнути ці двері.

- Цього я не можу зробити, - сказав Бог чоловікові. - Що я дав, то дав. Я дав жінці ключі, і нехай ключі будуть у неї. Ти повинен піти і попросити жінку, щоб вона відчинила тобі двері сама.

Чоловік повернувся додому, але змусити жінку відімкнути двері не міг, скільки не намагався. Тоді він попросив її, він довго просив її і робив все, що їй було завгодно, і, нарешті, вона відімкнула двері. Але чоловікові цього здалося мало. Він сказав жінці:

- Давай поділимося! Ти віддаси мені половину ключів, а я тобі половину моєї сили.

- Що ж, мені треба подумати, - сказала жінка. Вона сіла і стала думати. У цей час у вікно до неї заглянув диявол.

- Чи не погоджуйся, жінка! - шепнув він. - Нехай у нього залишається сила, а у тебе - ключі. Запам`ятай раз і назавжди: коли налітають осінні мухи, корові не обійтися без хвоста!

І угода не відбулася.

З тих пір чоловікові доводиться стримувати свою силу, якщо він хоче ужитися з жінкою.

Ось чому чоловік поступається, а жінка стоїть на своєму.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Протистояння фото

Протистояння


Там, де насильство, де хитрість, де панує обман, невігластво, підміна - там завжди боротьба. Жінка буде ухилятися,…

Лицарське служіння дамі С„РѕС‚Рѕ

Лицарське служіння дамі

Лицарське служіння дамі Є твердження: чоловік не повинен вчиняти двох речей: зраджувати Батьківщину і ображати жінку.…

Як сподобатися дівчині С„РѕС‚Рѕ

Як сподобатися дівчині


Ти питаєш себе як сподобатися дівчині ??? Ти ставиш собі неправильний питання. На жаль дуже багато чоловіків…

Перекладач фото

Перекладач

Першим почав Він. - Я тебе люблю. Її пересмикнуло, але перекладач зробив Їй знак і сказав: - Він каже: «У…

Позбавлення невинності фото

Позбавлення невинності


Довгий час спілкувався з дівчиною в інтернеті, часто передзвонювалися, але ніяк не могли з нею побачитися, але тут…

Перший філд-репорт фото

Перший філд-репорт


Справа була взимку! їхав я значить в автобусі після роботи. і коли виходив вже на своїй зупинці помітив одну…

Алмаз в пилюці фото

Алмаз в пилюці


Гуду був свого часу наставником імператора. Незважаючи на це, він мав звичку подорожувати в поодинці, як простий…

Скупе навчання фото

Скупе навчання


Молодий токійський лікар на ім`я кусудам зустрів однокашника, який вивчав тепер дзен. Він запитав його, що ж це…

Приборкання примари фото

Приборкання примари


Одна молода жінка захворіла і була близька до смерті. - О, я так сильно люблю тебе, - сказала вона своєму…

Корисне спокушання фото

Корисне спокушання


В середині липня, я заплатив за незнайому дівчину в ресторані, у неї картка помилково банку заблокована була.…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Жіноча влада і чоловіча сила