Порятунок від повені

Порятунок від повені

Порятунок від повені

Один рабин дуже пишався своєю вірою в Бога. Раз у раз він повторював: «Я вірую в Господа».

І ось одного разу сталася повінь. Вода постійно прибувала. У будинок до рабина прийшли люди і сказали:

- Ми залишаємо це місце. Пішли з нами.

На що рабин відповів:

- Ні, я залишаюся. Я вірую в Господа. Він врятує мене.

Вода продовжувала прибувати. До будинку підплив човен, і люди, які сидять в ній, сказали:

- Тут є ще одне місце. Поїхали з нами, адже вода все прибуває.

Рабин відповів:

- Ні. Я вірую в Господа.

Човен поплив. Потім прийшла інша, але рабин відмовився сісти і в неї: він вірив, що буде врятований Богом. Нарешті, прилетів вертоліт, і звідти крикнули:

- Гей, це твій останній шанс. Ми кинемо мотузку, по ній ти зможеш забратися сюди, більше допомоги чекати нізвідки.

Але рабин відмовився і на цей раз. Вода продовжувала прибувати, і він, зрозуміло, потонув.

Зустрівши на небесах Бога, рабин спитав його:

- Я так вірив в Тебе, Господи, як же Ти дозволив мені потонути?

На що Бог відповів:

- Я тричі намагався врятувати тебе: двічі по моїй волі до твого дому припливали човни, а потім я посилав навіть вертоліт.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Православна психотерапія фото

Православна психотерапія

Якщо до недавнього часу психотерапія перебувала майже в повній невідомості, то зараз цей вид психологічної діяльності…

Ключі мудрості. Успіх фото

Ключі мудрості. Успіх

Якщо ти не готовий до успіху, ти готовий для провалуТвоє життя завжди буде рухатися в напрямку твоєї найсильнішою…

Історія успіху. Як я схудла! фото

Історія успіху. Як я схудла!

Тема: Як я схудла. Коли мені виповнилося 30 років, я вирішила що зараз або ніколи. Важила я під 80 кг з ростом 164 см,…

Цегла і гній фото

Цегла і гній


Одного ранку Учитель зібрав усіх своїх учнів і сказав їм: - Чим відрізняється товар «цеглини» від…

Про жебрака фото

Про жебрака

про жебракаВже більше тридцяти років жебрак сидів на узбіччі дороги. Одного разу повз проходив мандрівник.- Подайте…

Про бога фото

Про бога

про БогаДавним-давно, далеко на Сході зібралися чаклуни і маги з усього світу.Там були і світловолосі ясноокі волхви…

Двоє в тру᳠фото

Двоє в трубі

Двоє в трубіВ середині 20-х років молодий єврей прийшов до відомого нью-йоркському рабину і заявив, що хоче вивчити…

Чи не розум фото

Чи не розум


Лін-чи сидів на березі річки, коли до нього підійшов філософ, вклонився і задав питання: «Яка суть вашого…

Чужа думка фото

Чужа думка


Одним з найважливіших якостей успішної людини є повна несприйнятливість до чужої думки. Особливо негативному.…

Живи своєю мрією фото

Живи своєю мрією


Мій друг Монті Робертс - власник ранчо в Сан-Ісідро. Він запросив мене погостювати в його будинку, а також…

Пильність фото

Пильність


До одного дуже старому Учителю прийшов принц і сказав: - Мене послав батько. Він старий і не проживе довго. Він…

Скупе навчання фото

Скупе навчання


Молодий токійський лікар на ім`я кусудам зустрів однокашника, який вивчав тепер дзен. Він запитав його, що ж це…

Холодна або гаряча фото

Холодна або гаряча


Це історія про дитинство Такуана. В наші дні золотих рибок можна купити на ринку дуже дешево, але за часів Осі…

Приборкання примари фото

Приборкання примари


Одна молода жінка захворіла і була близька до смерті. - О, я так сильно люблю тебе, - сказала вона своєму…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Порятунок від повені