Двоє в трубі

Двоє в трубі

Двоє в трубі

В середині 20-х років молодий єврей прийшов до відомого нью-йоркському рабину і заявив, що хоче вивчити Талмуд.

- Ти знаєш арамейська? - запитав рабин.

- Ні.

- А іврит?

- Ні.

- А Тору в дитинстві вчив?

- Ні, ребе. Але ви не хвилюйтеся. Я закінчив філософський факультет Берклі і щойно захистив дисертацію за логікою в філософії Сократа.

А тепер, щоб заповнити білі плями в моїх знаннях, я хочу трохи повчити Талмуд.

- Ти не готовий вчити Талмуд, - сказав рабин. - Це глибока книга з усіх, написаних людьми. Але раз ти наполягаєш, я влаштую тобі тест на логіку: впораєшся - буду з тобою займатися.

Молода людина погодився, і рабин продовжив.




- Двоє людей спускаються по димоходу. Один вилазить з чистим обличчям, інший - з брудним. Хто з них піде вмиватися?

У молодого філософа очі на лоб полізли.

- Це тест на логіку ?!

Рабин кивнув.

- Ну, звичайно, той, у кого брудне обличчя!

- Неправильно. Подумай логічно: той, у кого брудне обличчя, подивиться на того, у кого обличчя чисте, і вирішить, що його особа теж чисте. А той, у кого обличчя чисте, подивиться на того, у кого обличчя брудне, вирішить, що сам теж забруднився, і піде вмиватися.

- Хитро придумано! - Захопився гість. - А ну-ка, ребе, дайте мені ще один тест!

- Добре, юнак. Двоє людей спускаються по димоходу. Один вилазить з чистим обличчям, інший - з брудним. Хто з них піде вмиватися?

- Але ми вже з`ясували - той, у кого обличчя чисте!

- Неправильно. Обидва підуть вмиватися. Подумай логічно: той, у кого чисте обличчя, подивиться на того, у кого обличчя брудне, і вирішить, що його

особа теж брудне. А той, у кого обличчя брудне, побачить, що другий пішов вмиватися, зрозуміє, що у нього брудне обличчя, і теж піде вмиватися.

- Я про це не подумав! Вражаюче - я допустив логічну помилку! Ребе, давайте ще один тест!

- Гаразд. Двоє людей спускаються по димоходу. Один вилазить з чистим обличчям, інший - з брудним. Хто з них піде вмиватися?

- Ну: Обидва підуть вмиватися.

- Неправильно. Вмиватися не піде жоден з них. Подумай логічно: той, у кого обличчя брудне, подивиться на того, у кого обличчя чисте, і не

піде вмиватися. А той, у кого обличчя чисте, побачить, що той, у кого обличчя брудне, не йде вмиватися, зрозуміє, що його обличчя чисте, і теж не

піде вмиватися.

Молода людина прийшла у відчай.

- Ну повірте, я зможу вчити Талмуд! Запитайте що-небудь інше!

- Гаразд. Двоє людей спускаються по димоходу:

- О Боже! Жоден з них не піде вмиватися !!!

- Неправильно. Тепер ти переконався, що знання логіки Сократа недостатньо, щоб вчити Талмуд? Скажи мені, як може бути таке, щоб

двоє людей спускалися по одній і тій же трубі, і один з них забруднив особа, а інший - ні ?! Невже ти не розумієш? Весь цей питання - нісенітниця, як і вся твоя філософія, і якщо ти витрачаєш життя, відповідаючи на безглузді питання, то всі твої відповіді теж будуть позбавлені сенсу!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Образа фото

Образа


Образа - форма психологічного нетравлення відбувається, коли людина ображається рефлекторно, захищаючись від…

Кольори в одязі С„РѕС‚Рѕ

Кольори в одязі

Кольори в одязі Якщо людина хоче підкреслити білизну свого обличчя, то йому слід надягати червоний одяг, в будь-яких…

Дитина дізнається вас фото

Дитина дізнається вас

Дитина дізнається вас У перші дні життя ваша дитина буде уважно вивчати будь-яка особа, будь-який предмет або навіть…

А як ви кошторису? фото

А як ви кошторису?

Спробуємо дізнатися про риси свого характеру за допомогою свого ж сміху. Адже давно не таємниця, що то, як ви смієтеся,…

Вчимося читати по обличчю фото

Вчимося читати по обличчю

Про характер, схильності і навіть внутрішні якості людини багато чого можна визначити по його обличчю. Наші неповторні…

Як повернути чоловіка фото

Як повернути чоловіка


Брудні волосся, немитий посуд на кухні, м`ята, заплакана ліжко і тиша. Ця тиша поїдає мозок, змушує сумувати і…

Як правильно цілуватися фото

Як правильно цілуватися


Як правильно пристрасно цілуватися. Ви хороший цілувальники? Кожен може стати їм, якщо знати це правильну техніку.…

Як прийняти свою зовнішність фото

Як прийняти свою зовнішність

Коли людині не подобається своя зачіска або пара зайвих кілограмів, то це не так складно виправити. Але що робити, якщо…

Порятунок від повені С„РѕС‚Рѕ

Порятунок від повені

Порятунок від повеніОдин рабин дуже пишався своєю вірою в Бога. Раз у раз він повторював: «Я вірую в…

Астеник фото

Астеник

Індивід, який має такі особливості статури: худорлявість, вузькі плечі і грудна клітка, довгі ноги, видовжене обличчя,…

Секс без комплексів фото

Секс без комплексів


Один із прикладів цього - Еякуляція на обличчя - популярна чоловіча сексуальна фантазія. Незважаючи на простоту і…

Вираз обличчя людини фото

Вираз обличчя людини

Без дзеркала ви не бачите своє обличчя. Але ваш співрозмовник може його бачити і часто реагує на ті несприятливі…

Спілкування на відстані С„РѕС‚Рѕ

Спілкування на відстані

Невербальна поведінка, зокрема де і як ви розташовуєтеся, щоб вислухати мовця, - непомітний, але дуже впливовий чинник…

Кинула / пішла дівчина? фото

Кинула / пішла дівчина?


Кинула дівчина? Пішла до іншого? Розлюбила? Або ви просто розлучилися? Так, бідний ти і нещасна людина! На, тримай…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Двоє в трубі