Історія про двох друзів, які йдуть в пустелі

Історія про двох друзів, які йдуть в пустелі

Історія про двох друзів, які йдуть в пустелі

У якийсь момент друзі посперечалися, і один з них дав ляпаса іншому.

Останній, відчуваючи біль, але нічого не кажучи, написав на піску:

«Сьогодні мій найкращий друг дав мені ляпаса».

Вони продовжували йти, і знайшли оазис, в якому вони вирішили скупатися. Той, який отримав ляпас, ледь не потонув, але його друг врятував. Коли він прийшов до тями, він написав на камені: «Сьогодні мій найкращий друг врятував мені життя».

Той, який дав йому ляпаса, а потім врятував життя, запитав його:

- Коли я тебе образив, ти написав на піску, а тепер ти пишеш на камені. Чому?

Друг відповів:

- Коли хто-небудь нас ображає, ми повинні написати це на піску, щоб вітри могли стерти це. Але коли хто-небудь робить щось добре, ми повинні вигравіювати це на камені, щоб ніякий вітер не зміг стерти це.

Навчися писати образи на піску і гравірувати радості на камені.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Купи! фото

Купи!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: «Учитель, я кілька днів намагаюся продати велику партію…

Для цієї зірки фото

Для цієї зірки

Людина йшла берегом і раптом побачив хлопчика, який піднімав щось з піску і кидав в море.Чоловік підійшов ближче і…

Диплом на замовлення фото

Диплом на замовлення

Коли наближається весна, у студентів старших курсів настає гаряча пора, коли необхідно написати дипломну роботу і…

Звичайний день фото

Звичайний день


6 ранку, дзвонить будильник. Ти знаходиш його навпомацки. Піднімаєшся. З закритими очима йдеш у ванну. Потім на…

Чи не розум фото

Чи не розум


Лін-чи сидів на березі річки, коли до нього підійшов філософ, вклонився і задав питання: «Яка суть вашого…

Спокушання з напарником фото

Спокушання з напарником


Є ОЖП 5 балів, яку мій друг регулярно має. Я його підбив на ЧЖЧ він погодився. Домовилися що я прийду до нього…

Залік в автомобілі фото

Залік в автомобілі


День добрий камаради) Пишу то що трапилося буквально 20 хвилин тому) Історія така. Вирішили з другом в клуб піти…

Живи своєю мрією фото

Живи своєю мрією


Мій друг Монті Робертс - власник ранчо в Сан-Ісідро. Він запросив мене погостювати в його будинку, а також…

Скупе навчання фото

Скупе навчання


Молодий токійський лікар на ім`я кусудам зустрів однокашника, який вивчав тепер дзен. Він запитав його, що ж це…

Погані спогади фото

Погані спогади

Найкраще розроблені методи, які допомагають боротися зі страхами першої групи. Психотерапевти виявляють подія, яке…

Не будьте скаржником фото

Не будьте скаржником


Скарги. Завжди знайдеться законне місце для скарг. Але якщо ви дасте цієї смертельної хвороби - скарг - здолати…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Історія про двох друзів, які йдуть в пустелі