Варіанти угод і розписок для пмпк

Варіанти угод і розписок з батьками для показу на психолого-медико-педагогічної комісії

УГОДА З БАТЬКАМИ

Я, ____________________________________________________________ (П.І.Б.)
батько (мати) учня (ці) __________________ класу, школи № ______________
______________________________________________________________ (П.І.Б.)
довіряю адміністрації школи уявити мою дитину для комплексного обстеження, включаючи лікаря-психіатра, в обласну (міську, районну) медико-педагогічну комісію в зв`язку з його труднощами в навчанні (проблемами в мовному розвитку, в особистісному розвитку, труднощами в спілкуванні, поведінці і т . Д.).

Дата ___________________
Підпис батька ____________________________

Я, директор школи № __________________________________________________
________________________________________________________________ (П.І.Б.),
уповноважую соціального педагога (класного керівника або шкільного психолога)
_________________________________________ (П.І.Б.),
на підставі письмової угоди з батьками учня ___________ класу
_____________________________________________________________ (П.І.Б.),
представити його для комплексного обстеження, включаючи обстеження лікаря-психіатра, в обласну (міську, районну) медико-педагогічну комісію.

Дата _____________________________
Директор школи________________________

РОЗПИСКА ВІД БАТЬКІВ

Я, ______________________________________________________________ (П.І.Б.)
батько (мати) учня (ці) __________________________________________ (П.І.Б.)
класу ________________________ школи № _________________________
довіряю ________________________________________________________ (П.І.Б.)
уявити мою дитину для комплексного обстеження, включаючи лікаря-психіатра, в обласну (міську, районну) психолого-медико-педагогічну комісію в зв`язку з його труднощами в навчанні (з проблемами в мовному розвитку, в особистісному розвитку, труднощами в навчанні, поведінці і т . Д.). З винесеним рішенням комісії свідомо згоден (на).




Дата __________________________
Підпис батька ________________________

УГОДА З БАТЬКАМИ




Я, ______________________________________________________________________ (П.І.Б.),
батько (мати) вихованця _________________________________________________ (П.І.Б.),
ДНЗ (дитячого будинку) № ___________________________________________________________
довіряю адміністрації ДНЗ (дитячого будинку) подати мою дитину для комплексного обстеження, включаючи обстеження лікаря-психіатра, в обласну (міську, районну) медико-педагогічну комісію в зв`язку з його труднощами в засвоєнні програмного матеріалу (з проблемами в мовному розвитку, в особистісному розвитку , труднощами в спілкуванні, поведінці і т.д.)

Дата ___________________ Підпис батька ______________________________________

Я, завідуюча ДНЗ (дитячого будинку) № _______________________________________________
_________________________________________________________________________ (П.І.Б.),
уповноважую соціального педагога (вихователя або педагога-психолога)
________________________________________________________________________ (П.І.Б.),
на підставі письмової угоди з батьками вихованця
________________________________________________________________________ (П.І.Б.),
представити його для комплексного обстеження, включаючи лікаря-психіатра, в обласну (міську, районну) медико-педагогічну комісію.

Дата _________________________ Завідуюча ____________________________________

РОЗПИСКА ВІД БАТЬКІВ

Я, ___________________________________________________________ (П.І.Б.),
батько (мати) вихованця ____________________________________________ (П.І.Б.)
ДНЗ (дитячого будинку) № ______________________________________________________
довіряю ___________________________________________________________________ (П.І.Б.)
уявити мою дитину для комплексного обстеження, включаючи його обстеження у лікаря-психіатра, в обласну (міську, районну) психолого-медико-педагогічну комісію в зв`язку з його труднощами в засвоєнні програмного матеріалу (з проблемами в мовному розвитку, в особистісному розвитку, труднощами в навчанні, поведінці і т.д.). З винесеним рішенням комісії згодні (ен, на).

Дата ____________________________ Підпис батьків ________________________________



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Варіанти угод і розписок для пмпк