Притча рабі нахмана з браслова

Притча Рабі Нахмана з Браслова

Притча Рабі Нахмана з Браслова

Єдиний, вцілілий при корабельній аварії пасажир, був викинутий на безлюдний острів.

З уламків корабля, прибитих до берега, він сяк-так спорудив собі укриття, вніс туди все, що викинуло море і могло стати йому в пригоді.

Він підніс хвалу і подяку Богові за своє спасіння.

Минуло багато днів, а повз острова не пропливла жодне судно.

Щоранку він обходив острів в пошуках їжі.

Одного разу, під час такого обходу, розгорілася пожежа. Полум`я випалило всі дерева навколо. Житло з усім вмістом теж згоріло дотла.

Тільки чорний дим піднімався до неба.

Повернувшись і знайшовши попелище на місці свого житла, бідолаха заволав до неба.

- Як ти міг таке мені зробити ?! За що?

Він зовсім занепав духом. Але раптом почув незвичний шум і побачив що наближається до острова корабель.

- Як ви мене знайшли?!

- Ми побачили багаття, який ти розклав.

Мораль і висновок:

Легко впасти у відчай, коли не все йде так, як хотілося б. Але не можна здаватися! Для всього в нашому світі є причина, мета і наслідок.

І навіть в тому, що особливо важко і боляче, треба відшукувати кінець, який веде до нового початку.

Коли все згорає і тільки чорний дим піднімається до неба, можливо, він потрапляє якраз туди, звідки буде послано порятунок.

Якщо людина знає, що все, що відбувається з ним, на краще, він сприймає це, як підтримку згори.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Притча про блудного сина фото

Притча про блудного сина


І було у людини одного два сина і дізнався один син про пікап і сказав, дай мені мою частину спадщини і я пойду…

Чому люди кричать? Притча фото

Чому люди кричать? Притча

Одного разу мудрий Учитель запитав своїх учнів: «А ви знаєте, чому люди кричать, коли вони сваряться?»Один…

Повторюй! фото

Повторюй!


Один з кращих учнів запитав: - Учитель, що робити, якщо покупець не хоче віддавати гроші за товар, який він давно…

Притча про сніжинки фото

Притча про сніжинки

Йшов сніг. Взимку це справа звичайна. Погода була тихою, і великі пухнасті сніжинки не поспішаючи кружляли в химерному…

Притча про дружбу фото

Притча про дружбу

«Давним давно 2 друга ... .які любили один одного як рідні брати ... були закохані в одну дівчину ... Один знав,…

Порятунок від повені С„РѕС‚Рѕ

Порятунок від повені

Порятунок від повеніОдин рабин дуже пишався своєю вірою в Бога. Раз у раз він повторював: «Я вірую в…

Притча про любов фото

Притча про любов

Один раз Учитель запитав у своїх учнів:- Чому, коли люди сваряться, вони кричать?- Тому, що втрачають спокій, - сказав…

Притча про осла і колодязь фото

Притча про осла і колодязь

Одного разу осел фермера провалився в колодязь.Поки фермер думав, як йому вчинити, тварина годинами видавало жалібні…

Притча про дівчину і дзеркалі С„РѕС‚Рѕ

Притча про дівчину і дзеркалі

Якось раз одна дівчина полізла на горище свого будинку і знайшла там старовинне дзеркало, покрите павутиною. Змахнула…

Тор фото

Тор

ТорОдного разу, давним-давно, великий бог-громовержець Тор прямував по землі, і зустрів він одну людину з острова…

Супер контік фото

Супер контік


Всім здорова! Т. До ми ще не знайомі розповім трохи про себе ... Мені 17 років! Вчусь і працюю! Ще совсём недавно…

Погані думки фото

Погані думки


«Швидше за все, я це не зможу зробити, для мене це важко!». Прямий шлях до провалу в досягненні…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Притча рабі нахмана з браслова