Тор

Тор

Тор

Одного разу, давним-давно, великий бог-громовержець Тор прямував по землі, і зустрів він одну людину з острова Авалон - чаклуна.

І розповів йому чаклун такі цікаві історії про острів Авалон, що вирішив Тор пройти туди. Він прибув в Авалон разом з тим чаклуном, який його зустрів, і зустріли їх там авалонцями.

Хто ти? - запитали вони Тора.

Я Тор, вигукнув він їм, великий бог-громовержець!

Не вражає - відповіли йому авалонцями.

А що ти вмієш?

Що я вмію, ухмельнулся Тор, я вмію піднімати тяжкості, я незрівнянно в боротьбі, я можу дуже швидко бігати, потім він оглянув авалонцями і сказав: також я можу випити більше ніж ви всі разом узяті.




Ну що ж сказали авалонцями, ти готовий підтвердити свої слова?

Готовий - сказав Тор.

Йому принесли ріг, не дуже великий, з цього рогу - сказали авалонцями, у нас п`ють підлітки.

Тор почав пити з цього рогу, вода була злегка солонувата, але скільки він не пив, рівень води в розі НЕ знижувався. І тоді напряг Тор всі свої сили і випив стільки, скільки зміг і все-таки рівень води в розі трошки знизився.

Чи не переконливо - знизали плечима авалонцями. А що ти ще казав, вмієш робити? Тяжкості піднімати?




Он бачиш, варто дубовий стільчик? Підніми його.

Підійшов до нього Тор, легко взявся за стільчик, але не зміг підняти його. Всій його могутньої сили не вистачило на це. Тоді схопився за нього Тор і потягнув його вгору з такою силою, що затріщали суглоби і м`язи бога. Але всієї сили і могутності бога вистачило лише на те, щоб злегка відірвати від землі одну ніжку стільця.

Знизали плечима авалонцями і засміялися - це все запитали вони?

А збігай до на перегонки з хлопчиком Локі, вони вказали на невисокого підлітка, що стоїть неподалік. Потрібно добігти до ось того пагорба, зірвати з ялини, що росте на пагорбі, гілку і з цією гілкою прибігти назад.

Тор побіг, але хлопчик випередив його, Тор ледь добіг до середини шляху, як хлопчик вже зірвав гілку і вже біг назад. Напружив всі свої сили Тор і побіг настільки швидко, наскільки це було можливо. І з гілкою в руці пробіг половину дороги назад, коли хлопчик вже фінішував. Так - сказали авалонцями, щось не дуже швидко ти бігаєш.

У боротьбі говориш сильний? А побори до ти з дідусем Хелем, тому що ні з ким із воїнів ти поки не показав себе гідним боротися. Вийшов високий худорлявий старий.

Тор схопився з цим старим і хотів одним ривком кинути його на землю, але така міць виявилася в руках старого. Як клешнями схопив він плечі Тора. Рвонув його на себе, ледь встояв на ногах Тор, від потужного ривка дідуся Хеля звалився Тор на одне коліно.

Авалонцями присудили перемогу дідусеві Хелю. Тор, хитаючи головою, пішов з Авалона геть.

Проводжав його той самий чаклун, який його привів. Знаєш - сказав чаклуна Тор, я ніколи більше не прийду в Авалон, клянусь в цьому небом і землею, ніколи в житті не відчував я себе таким нікчемним і безсилим, як в Авалоні. Я, великий бог-громовержець, виявився слабшим всіх. Добре, що ти поклявся не приходити більше в Авалон, сказав чаклун. Насправді чотири рази ти кинув нас в неймовірний жах. Ось як, здивувався Тор. Чому ж?

Коли ти став пити з рогу, ти не помітив як ми відвели твої очі, ріг був з`єднаний з морем. Але ти зміг стільки випити Тор, що рівень води в морі впав, і тепер завжди будуть припливи і відливи.

Коли ти піднімав дубовий стілець, ми знову відвели твої очі і ті не побачив що це був не стілець, а світовий змій Мідгард, що обвиває всю землю, але ти виявився настільки могутній Тор що ледь не розірвав його навпіл і не скинув Землю на Сонце. Як це? Здивувався Тор. Та ти все одно не зрозумієш - махнув рукою Авалонец. А коли ти бігав наввипередки з Локі, ти не зрозумів що Локі - це сама думка, але настільки ти опинився швидким, що на зворотному шляху майже наздогнав думка.

Але найголовніше Тор ти боровся з Хелем, а Хель - це сама зміряй. Але ти виявився настільки могутній Тор, що навіть зміряй, яка всіх кладе на обидві лопатки, змогла впустити тебе лише на коліно. І тому ти кинув нас в неймовірний жах Тор. І тому ми дуже раді, що ти поклявся ніколи більше не приходити в Авалон. Прощай - сказав чаклун і розтанув в повітрі ...



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Кращий день в тижні С„РѕС‚Рѕ

Кращий день в тижні


- Учитель, скажи, чи існує день, найбільш сприятливий для того, щоб звертатися з пропозицією до покупця? - День?…

Про жебрака фото

Про жебрака

про жебракаВже більше тридцяти років жебрак сидів на узбіччі дороги. Одного разу повз проходив мандрівник.- Подайте…

Для цієї зірки фото

Для цієї зірки

Людина йшла берегом і раптом побачив хлопчика, який піднімав щось з піску і кидав в море.Чоловік підійшов ближче і…

Добро і зло фото

Добро і зло

добро і злоОдного разу, ще при соціалізмі фізрук однієї зі шкіл Узбекистану на весняних канікулах влаштував…

Перекладач фото

Перекладач

Першим почав Він. - Я тебе люблю. Її пересмикнуло, але перекладач зробив Їй знак і сказав: - Він каже: «У…

Притча про осла і колодязь фото

Притча про осла і колодязь

Одного разу осел фермера провалився в колодязь.Поки фермер думав, як йому вчинити, тварина годинами видавало жалібні…

Притча. Зцілення імператора фото

Притча. Зцілення імператора

... Захворів імператор. Жахнулася свита, зраділа свита. Недуга прикував його до ліжка. Лікарі стали його лікувати. З…

Такуан і розбійники фото

Такуан і розбійники


Осі подорожував по дорозі Танбадзі і прийшов в містечко Іваяма. Було близько третьої години пополудні. Він зайшов…

Потрійна спіраль: метафора фото

Потрійна спіраль: метафора


Десь, колись, я не знаю де і коли, жив був маленький хлопчик. Можливо, він був високим і худим, з м`якими світлими…

Пильність фото

Пильність


До одного дуже старому Учителю прийшов принц і сказав: - Мене послав батько. Він старий і не проживе довго. Він…

Скупе навчання фото

Скупе навчання


Молодий токійський лікар на ім`я кусудам зустрів однокашника, який вивчав тепер дзен. Він запитав його, що ж це…

Історії про миямото мусаси фото

Історії про миямото мусаси


Cінмен Мусаси-но-Камі Фудзівара-но-Генсін, більш відомий під ім`ям Ідзумі Міямото Мусасі, народився в селі Міямото…

Холодна або гаряча фото

Холодна або гаряча


Це історія про дитинство Такуана. В наші дні золотих рибок можна купити на ринку дуже дешево, але за часів Осі…

Сексуальна сучка фото

Сексуальна сучка


Частина 1 - Знайомство. Кінець липня, жарко, скоро намічається мій день народження. Їду додому з центру. В голові…

Приборкання примари фото

Приборкання примари


Одна молода жінка захворіла і була близька до смерті. - О, я так сильно люблю тебе, - сказала вона своєму…

Метафора з просторів livejournal фото

Метафора з просторів livejournal


Сьогодні я підіймався на гору. Поки я повільно йшов по дорозі до неї, я раптово відчув себе дуже пригнічено, тому…

Питання і відповідь фото

Питання і відповідь


Одного вечора в двері дзенского монастиря постукав монах. Він втомився, був голодний і хотів залишитися там на…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!