Птах

птах

Вилупилося пташеня став рости і розвиватися, але притаманна йому здатність літати ніяк не проявляється.

Іноді він питав свою прийомну матір: "Коли ж я полечу?" А прив`язана до землі птах відповідала йому: "Щоб злетіти, ти повинен бути наполегливий у своєму прагненні, як всі птахи".

Адже вона не вміла подати опери пташеняті урок польоту, навіть не знала, як виштовхнути його з гнізда, щоб він міг переконатися в своїх силах.

Але дивно, що пташеня сам не помічав цього. Почуття подяки до названої матері не дозволяла йому зрозуміти своє становище.

- Якби не вона, - міркував він сам з собою, я до сих пір залишався б у яйці.

А іноді він говорив собі так:
- Той, кому я зобов`язаний своєю появою на світ, звичайно, навчить мене літати. Це тільки питання часу або, можливо, все залежить від моїх власних зусиль, а, може бути, для цього треба мати якийсь вищою мудрістю - інших причин немає. Птах, яка привела мене до мого теперішнього стану, в один прекрасний день підніме мене на наступний щабель.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Нотатки божевільного фото

Нотатки божевільного

ТРИДЦЯТЬ СЬОМЕ ТРАВНЯ - МІСЯЦЬ ВЕРЕСЕНЬ. Сьогодні вночі зійшов з розуму. Увечері був нічого - як завжди випив, набив…

Зворотний бік медитації? фото

Зворотний бік медитації?

Я займався медитацією 1 рік, дуже інтенсивно, по 4-5 годин на день. Думаю, ім`я "гуру" не так важливо, головне -…

"Логічне мислення" фото

"Логічне мислення"

Інструкція: Необхідно визначити формальну правильність того чи іншого логічного висновку на основі певного твердження…

Приходь учора! фото

Приходь учора!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: - Учитель, я помітив, що часто втрачаю клієнта абсолютно…

Хто ви, мої читачі? фото

Хто ви, мої читачі?

На своєму блозі, як ви вже напевно помітили, я викладаю переклади статей, присвячених досягненню успіху. Тут ви можете…

Хто ви - ведмідь або орел? фото

Хто ви - ведмідь або орел?


Іноді, коли ми з дружиною розмовляємо де-небудь в публічному місці, то це нагадує мені епізод з фільму "Догма", в…

Перше спокушання в клу᳠фото

Перше спокушання в клубі


Це було для мене разюче. Я відключив усі затискачі в собі і так отжигал минулу ніч в клубі. Я помітив що дівчата…

Точка відриву фото

Точка відриву

В одній зі своїх попередніх статей я вже згадував про те, що наш світ є дзеркалом, в якому відображається наш…

Профспілка просвітлених фото

Профспілка просвітлених


Професіонали і дилетантиПросвітлення - це бренд. Завзято і ревно захищається бренд. Дуже цікаво спостерігати, які…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!