Казкові тренінги для дошкільнят і молодших школярів

Казкові тренінги для дошкільнят і молодших школярівНазва: Казкові тренінги для дошкільнят і молодших школярів
Автор: Белінська Е. В.
видавництво: СПб .: мова- М .: Сфера,
рік: 2008
сторінок: 125
формат: DOC
Розмір: 1,69 Мб
якість: гарне

книга "Казкові тренінги для дошкільнят і молодших школярів"Являє собою збірник програм, ігор і упраж-нений, призначених для роботи з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку.
Представлені програми мають докладний опис, спрямовані на розвиток емоційного світу і екологічних знань дітей.
Видання адресоване психологам, вихователям, соціальним педагогам, учителям початкових класів

Вступ

Цей загадковий світ дитячої душі, як він багатоликий і різноманітний! І пізнати його дорослій людині часом буває дуже нелегко. Але не все так безнадійно, як може здатися на перший погляд, адже кожен з нас колись теж був дитиною, і нас турбували ті ж проблеми і цікавили ті ж питання, які цікавлять сьогоднішніх малюків. Нам варто лише згадати, і ми опинимося в волшеб-ном світі дитинства.




А в дитинстві найголовніше - це казка. Адже за допомогою казки маленька людина вчиться долати різні життєві перешкоди пізнає цей величезний і різноманітний світ, готується до дорослого життя.

Останнім часом все частіше можна почути, що педагоги використовують у своїй роботі прийоми казкотерапії. І це не може не радувати, адже таким способом дорослому і дитині набагато легше зрозуміти один одного, а часом - і налагодити похитнулися було взаємини.




В дитячому дошкільному закладі казка набуває особливої актуальності, адже вона безпосередньо пов`язана з грою - основною діяльністю в цьому віці. За допомогою казкового подорожі дитина може впоратися з різними психологічними проблемами (страхами, сором`язливістю і т. П.), Навчитися спілкуватися з іншими дітьми, висловити свої думки і почуття.

Я дуже часто застосовую в своїй практиці казкотерапевтичною прийоми, як в груповій роботі, так і під час індивідуальних занять. Саме тому з`явилися програми, пропоновані в цій книзі. Сподіваюся, що вони виявляться цікавими для моїх колег і підкажуть нові ідеї в роботі з дітьми.

Вступ

ПЮГРАММА РОЗВИТКУ ЕМОЦІЙНОГО СВІТУ ДІТЕЙ 5-7 РОКІВ «Я І МІЙ СВІТ»
завдання програми
зміст занять
Заняття 1. «Я - єдиний на планеті»
Заняття 2. «Чарівні засоби розуміння»
Заняття 3. «Асоціації»
Заняття 4. «Наш настрій»
Заняття 5. «Наші імена - 1»
Заняття 6. «Наші імена - 2»
Заняття 7. «Моя сім`я - 1»
Заняття 8. «Моя сім`я - 2»
Заняття 9. «Я та інші»
Заняття 10. «Чарівні фарби»
Заняття 11. «Країна Фантазія - 1»
Заняття 12. «Країна Фантазія - 2»
Заняття 13. «Карта чарівної країни Почуттів»
Заняття 14. «Королівський палац»
Заняття 15. «Чарівна країна Почуттів»
Заняття 16. «Чарівні маски»
Заняття 17. «Пластилінова країна»
Заняття 18. «Звичайне диво»
Заняття 19 і 20. «Виготовлення маріонеток»
Заняття 21. «Знайомство з маріонетками»
Заняття 22. «Знайомство з маріонетками - 2»
Заняття 23. «Дерева-характери - 1»
Заняття 24. «Дерева-характери - 2»
Заняття 25. «Хлопчик, який не вмів грати»
Заняття 26. «Хлопці, давайте жити дружно»
Заняття 27. «Слоненя з кульками»
Заняття 28. «Капризка
Заняття 29. «Сварка»
Заняття 30. «Смішні клоуни»
Заняття 33. «Корч»
Заняття 32. «Емпатія»
Заняття 35 і 36. «Подорож до чарівника»

ПЮГРАММА ЕКОЛОГІЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ «ПОДОРОЖ ПО КРАЇНІ ЕКОЛОГІЇ»
зміст занять
Заняття 1. «Прогулянка в ліс»
Заняття 2. «Подання в цирку»
Заняття 3. «Вода і повітря»
Заняття 4. «Допоможемо річковим мешканцям»
Заняття 5. «Світ навколо нас»

ІГРИ І ІГЮВИЕ Вправи для ФОРМІЮВАНІЯ АДЕКВАТНОЇ САМООЦІНКИ У ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ
«Ласкаве ім`я» (з 5 років)
«Уяви своє ім`я в русі» (з 6 років)
«Представся за допомогою ляльки» (з 5 років)
«Паровозик» (з 5 років)
«Переходи» (з 6 років)
"Дзеркало"
«Ігри-ряжения»
"Я красивий"
«Мій квітка чарівництва»
«Серце доброти»
«Автопортрет»
«Вгадай настрій»
«Тінь»
"Відро для сміття"
«Малюємо ім`я»
«Загубився»
«Доросле ім`я»
"Сніжна королева"
"День народження"
«Старенька бабуся»
"Бридке каченя"
«Кошеня»
«Ляльки»
«Я дорослий»
«Добре слово»
література


з Depositfiles

ЗАВАНТАЖИТИ

Завантажити книгу "Казкові тренінги для дошкільнят і молодших школярів"

з Narod.Yandex.ru
Посилання на скачування доступна лише зареєстрованим користувачам сайту.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Заняття батьків з дитиною фото

Заняття батьків з дитиною

Заняття батьків з дитиною мають величезне значення для його розвитку і правильного виховання. Вони зміцнюють…

Простір спілкування фото

Простір спілкування

Простір спілкування повинно бути єдиним для всіх включених в нього.Під час розмови важливо:щоб співрозмовники бачили…

Ігри на увагу для дітей фото

Ігри на увагу для дітей

Дитинство - дуже важливий етап розвитку кожної дитини. Починаючи з внутрішньоутробного розвитку батьки повинні уважно…

Дура, кинула мене фото

Дура, кинула мене


«Я закохався, без неї жити не можу», Говориш і при цьому предмет твого обожнювання з якихось причин не…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Казкові тренінги для дошкільнят і молодших школярів