Майстер фехтування

Майстер фехтування

Майстер фехтування

У своїй «Книзі п`яти кілець» знаменитий японський майстер фехтування Міямото Мусасі описує такий випадок, колись з ним стався.

Уже будучи визнаним майстром бою на мечах, він мирно спочивав один раз прямо в приміщенні, де зазвичай проходили його заняття з учнями. Один з них заглянув туди. Побачивши сплячу сенсея, юнак подумав, що уві сні навіть цей могутній боєць стає безпорадний, як немовля, і що вбити його в дану хвилину не складає жодної праці.

Не встиг учень додумати свою геніальну думку до кінця, як Міямото Мусасі вже стояв навпроти нього в бойовій позиції, стискаючи в руці меч, з яким не розлучався навіть уві сні. «Дивно, - сказав майстер, окинувши пильним поглядом юнака. - Ніколи ще інтуїція мене не підводила. Я виразно відчув небезпечні думки біля себе ». Тільки через багато років учень зізнався знаменитому бійцеві, що за думка відвідала його в той раз ...



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Що ти робиш! Що ти говориш! фото

Що ти робиш! Що ти говориш!


У нинішні часи говориться багато нісенітниці про майстрів та учнів, про спадкування вчення майстра улюбленими…

Повторюй! фото

Повторюй!


Один з кращих учнів запитав: - Учитель, що робити, якщо покупець не хоче віддавати гроші за товар, який він давно…

Розум або авторитет? фото

Розум або авторитет?


Одного разу учень сказав Учителю: - Учитель, я придумав багато удосконалень і поліпшень для підприємства, в якому…

Купи! фото

Купи!


Одного разу до Вчителя прийшов учень і запитав: «Учитель, я кілька днів намагаюся продати велику партію…

Ідеї для дитячого відпочинку фото

Ідеї для дитячого відпочинку

Дитячий відпочинок можна скрасити різними заняттями, читанням книг, прогулянками, рукоділлям. Іноді батьки самостійно…

Суть дзен фото

Суть дзен


Третій сьогун Іемііу вивчав техніку фехтування хаявадза під керівництвом майстра меча пана Ягю Тадзіма-но-ками. …

Неси мій вогонь фото

Неси мій вогонь


Коли Йено прийшов до Майстра, той сказав: - Навіщо ти прийшов до мене? Немає ніякої необхідності для тебе бути…

Чайний майстер і самурай фото

Чайний майстер і самурай


У Китаї, в черговий період смути, коли Китай розпався на купу ворогуючих між собою царств, які воювали один з…

Алмаз в пилюці фото

Алмаз в пилюці


Гуду був свого часу наставником імператора. Незважаючи на це, він мав звичку подорожувати в поодинці, як простий…

Історії про миямото мусаси фото

Історії про миямото мусаси


Cінмен Мусаси-но-Камі Фудзівара-но-Генсін, більш відомий під ім`ям Ідзумі Міямото Мусасі, народився в селі Міямото…

Холодна або гаряча фото

Холодна або гаряча


Це історія про дитинство Такуана. В наші дні золотих рибок можна купити на ринку дуже дешево, але за часів Осі…

Історія про коан фото

Історія про коан


Тссю Ямаске, що став секретарем імператора Мейдзі і одним із засновників сучасного кендо, народився в Едо (Токіо)…

Приборкання примари фото

Приборкання примари


Одна молода жінка захворіла і була близька до смерті. - О, я так сильно люблю тебе, - сказала вона своєму…

Абсолютна усвідомленість фото

Абсолютна усвідомленість


В Японії у воїнах виховують пильність, усвідомленість. Це є основою навчання, все інше - другорядне. Мистецтво…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Майстер фехтування