Селянин, який мав коня

Селянин, який мав коняКласна притча, перший раз почув її з Книги Для героїв Володимира Тарасова, всім рекомендую цю книгу в обов`язковому порядку!

Селянин, який мав коня, вважався найбагатшою людиною в своєму селі. Йому заздрили.

Але коли його кінь пішла в ліс і не повернулася, йому перестали заздрити, а деякі навіть шкодували його. Коли ж його кінь повернувся і привела з собою нічийного коня, все знову стали йому заздрити. А тут його син упав з коня і зламав ногу. Багато перестали заздрити йому. Але ось почалася війна, всіх хлопців забрали в армію і вбили на війні, а його кульгавого сина не взяли, і все знову стали заздрити йому.

Тільки сам селянин не журився і не радів. Він не вмів цього робити, тому що не вмів передбачати майбутнє і не розумів, яка користь від печалі і радості.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Притча про блудного сина фото

Притча про блудного сина


І було у людини одного два сина і дізнався один син про пікап і сказав, дай мені мою частину спадщини і я пойду…

Заздрити: погано чи добре? фото

Заздрити: погано чи добре?

У кожному з нас є такий недолік і тільки нам вибирати як його сприйняти. Почувши від подруги, що у неї нова машина, ми…

Подруга або приятелька? фото

Подруга або приятелька?

Про чоловічу дружбу говорять всі. Чомусь чоловіки, впевнені в тому, що один завжди встане поруч, прикриє спину і ніколи…

Як побороти заздрість фото

Як побороти заздрість

Цікаво, чи є серед людей той шляхетний чоловік, який ніколи нікому не заздрив? Чи не порівнював себе з кимось іншим і…

Як брехати правдою фото

Як брехати правдою

Як брехати правдоюНіцше писав, що за допомогою правди можна обманювати і захоплювати куди завгодно. Але наш герой…

Як впоратися із заздрістю? фото

Як впоратися із заздрістю?

Відразу слід обмовитися, що повністю прибрати заздрість зі свого життя навряд чи вдасться. Бо, як уже було сказано,…

Повторюй! фото

Повторюй!


Один з кращих учнів запитав: - Учитель, що робити, якщо покупець не хоче віддавати гроші за товар, який він давно…

Добро і зло фото

Добро і зло

добро і злоОдного разу, ще при соціалізмі фізрук однієї зі шкіл Узбекистану на весняних канікулах влаштував…

Перекладач фото

Перекладач

Першим почав Він. - Я тебе люблю. Її пересмикнуло, але перекладач зробив Їй знак і сказав: - Він каже: «У…

Синдром жертви фото

Синдром жертви

Якщо ви уважно придивитеся до свого оточення, то зможете виявити людину, але якого сиплються неприємності як мука з…

А чи потрібен автомобіль? фото

А чи потрібен автомобіль?

Сьогодні люди настільки звикли до зручностей, що якщо їх перемістити жити в минуле століття, то вони напевно б не…

Не заздри! фото

Не заздри!

Власний успіх може змусити нас хвилюватися про те, що оточуючі будуть нам заздрити і намагатися чимось нашкодити.…

Зневіра і заздрість фото

Зневіра і заздрість


Знання, сила духу і спокій. Я хочу розповісти не про порожні роздумах а про реальні відкриття. І я маю реальні…

Люди, які не хочуть успіху фото

Люди, які не хочуть успіху


Кожен з нас знає дивних людей, які бажають меншого, ніж могли б отримати. Вони не обділені здібностями, деякі з…

Гроші і робота фото

Гроші і робота


Ось знову поговорив зі знайомим, і закипіло все всередині: як набридає весь час розвінчувати міф про те, що чим…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Селянин, який мав коня