Три подорожнього

три подорожньогоТри подорожнього йшли дорогою повз кладовища. І в цей час над їх головами каркнула ворона. Перший подорожній вигукнув:

- Ворона каркнула в мою користь!

Другий подорожній заперечив:

- Ні! В мою!

Третій теж кричить:

- В мою користь!

Сперечалися-сперечалися - посварилися. Пішли до сільському судді. Той вислухав їх і каже:

- Приходьте через тиждень. Я подивлюся старовинні книги і вирішу, на чию користь каркнула ворона.

Розійшлися сперечальники. Але кожен з них вирішив підкупити суддю.

Ось перший подорожній підсмажив будинку двох гусей і несе їх судді. Той гусей взяв і каже:

- Молодець! Розумниця!

Другий подорожній відніс судді двох смажених качок. Суддя і у нього взяв подарунки із задоволенням.

А третій подорожній стояв біля свого будинку недалеко від контори судді і все бачив.

Ось ввечері суддя йде з роботи додому з гусьми і качками в руках, бачить третього сперечальника і питає його:

- А ти чому не зайдеш до мене?

Третій сперечальник відповідає:

- А я вже знаю, на чию користь каркала ворона!

- На чию ж?

- У вашу, суддя-ефенді!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Про бога фото

Про бога

про БогаДавним-давно, далеко на Сході зібралися чаклуни і маги з усього світу.Там були і світловолосі ясноокі волхви…

Перекладач фото

Перекладач

Першим почав Він. - Я тебе люблю. Її пересмикнуло, але перекладач зробив Їй знак і сказав: - Він каже: «У…

Залік в автомобілі фото

Залік в автомобілі


День добрий камаради) Пишу то що трапилося буквально 20 хвилин тому) Історія така. Вирішили з другом в клуб піти…

Без прихильності фото

Без прихильності


Кітано ГЕЛЕКА, абата з храму Ейхей, було 92 роки, коли в 1933 році він помер. Все життя він намагався прожити без…

Біла ворона фото

Біла ворона


Так уже влаштовано, все люди різні. Ось тільки одних власна неординарність радує, а інших засмучує ... Як же…

Дівчина спокушає хлопця фото

Дівчина спокушає хлопця


Справа була так: Новорічна ніч, центральна площа, все вже неабияк напідпитку. Відходимо з одним "поправити…

Секс в парку фото

Секс в парку


У серединці цієї весни їхали з колегою в автобусі. Познайомився дівчинкою, колега підтримав спілкування .. Колега…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Три подорожнього