М. Форлео ти - богиня! Як зводити чоловіків з розуму

Завантажити книгу Ти - богиня! Як зводити чоловіків з розумуНазва: Ти богиня! Як зводити чоловіків з розуму
Автор: Марі Форлео
видавництво: Ексмо
Рік видання: 2010
сторінок: 256
формат: doc. і chm. в rar. архіві
Розмір: 3,21 Мб
якість: відмінне

У ваших руках книга, яка назавжди змінить вас і ваше особисте життя. Перш за все ви дізнаєтеся, чому раніше вам не вдавалося зустріти і залучити гідного партнера. Ви також зрозумієте, як розкрити свій потенціал і стати настільки чарівною, що перед вами навряд чи зможуть встояти чоловіки. І нарешті, ви навчитеся жити повним життям і будувати гармонійні і приносять задоволення відносини.

Відгуки на книгу Марі Форлео "Ти - богиня! Як зводити чоловіків з розуму":

"Ти богиня! Як зводити чоловіків з розуму »- це більше, ніж простокніга про відносини. Це книга про те, як розширити можливості жінок любоговозраста і способу життя, Я ведуча на радіо «Web Sorority Talk radio» і частослишу від успішних в бізнесі жінок, що вони хотіли б бути настільки жеуспешнимі і в любові. Ця книга показує жінкам, як перестати зацікліватьсяна своїх маленьких недоліках і почати пишатися достоїнствами, Цілком іліотдельнимі фрагментами, але цю книгу неодмінно варто прочитати кожній жінці, яка хоче відчути свою силу і почати собі подобатися! »

«Це блискуча книга! Проста і тим не менш неймовірно глибока. Якщо ви хочете стати бажаною і при цьому розвинути впевненість в собі, постарайтеся відчути кожне слово книги «Ти - богиня! Як зводити чоловіків з розуму »! Ви залишитеся в повному захваті. Крім того, ще довгі і довгі роки ви зможете користуватися набутими навичками ».

«Нарешті з`явилася книга, яка показує, що в основі чудових відносин з іншими людьми лежить справжнє взаємовідношення вас і вашого внутрішнього« я ». Ідеї, представлені в книзі «Ти - богиня! Як зводити чоловіків з розуму », допомогли мені сформувати глибоке і позитивне самосвідомість, що відразу ж значно змінило динаміку моїх особистих відносин».

«Книга Марі« Ти - богиня! Як зводити чоловіків з розуму »- це доступний« буквар »для кожної жінки, яка хоче відмінно себе почувати і домогтися найкращих результатів у всіх сферах життя. Її можна розцінювати як спосіб залучення до кращого способу життя ».

«Я психотерапевт, і я багато років вчила людей долати блоки в стосунках. Марі потрапила в точку, її книга показує людям, як встановити зв`язок з собою, а саме це і є ключ до того, щоб отримувати від життя більше! Приголомшлива книга! »

«Ваша книга мене вразила. Вона актуальна, вона як ковток свіжого повітря, як ніби мені дозволили дихати. Всім тим, хто прочитав цю книжку принесе дивовижну свободу Вона необхідна всім жінкам, і неважливо, є в їхньому житті чоловік чи ні Дякую за вашу чудову книгу і прекрасне серце. Ваша книга мене схвилювала і змінила, і тепер я готова двадцять чотири години на добу, сім днів на тиждень бути собою, повнокровним і чарівною »,




«Це незвичайне керівництво, необхідне для всіх нас, жінок, яким потрібно підвищити самооцінку! Я Королева травлення, тому мені подобається, що у мене дійсно все добре, а для того, щоб бути чарівною, спокій не просто бажано, воно обов`язково ».

«Мій чоловік був в шоці, коли побачив назву книги« Ти - богиня! Як зводити чоловіків з розуму »... Але тепер він заспівав по-іншому. На вигляд прості (але надзвичайно потужні) методи з книги Марі несподівано повернули іскру нашому шлюбу, який триває ось уже сім з половиною років. Повірте мені, завдяки тому, що ви дізнаєтеся, будь-який чоловік буде задоволений, як слон, а ви швидше за все дізнаєтеся багато нового про себе. Чудова книга! »

«Якщо ви готові підвищити свій коефіцієнт привабливості, то це легке, захоплююче читання допоможе вам бути впевненими в тому, що ви чарівні, а ваше нове ставлення до себе стане притягувати до вас чоловіків, як магніт. Використовуйте ця стратегії і в бізнесі, тоді, можливо, ви станете чарівною ще і для клієнтів! »

«Як індивідуальний тренер, я щодня чую про жіночих невдачах в сфері відносин Так що я вдячна Марі Форлео, яка вчить жінок з ними справлятися. Вона показує нам, що ми завжди можемо проявити ініціативу! Її книга «Ти - богиня! Як зводити чоловіків з розуму »весела і оптимістична, і вона дійсно необхідно часу на прочитання!»




"Ти богиня! Як зводити чоловіків з розуму »- дійсно чудова і чесна книга, на кожній сторінці якої ви знайдете по Перлинці дотепності і гумору. У минулому я страждала від комплексу гидкого каченяти, але тепер я змогла іспользоеать новий підхід і змінила своє життя, відкрила власну красу і придбала впевненість в собі настільки, щоб стати сексуальною і отримати вражаючі результати на романтичній арені Нью-Йорка ».

«Це відмінна книга для всіх жінок незалежно від того, є у них романтичні стосунки чи ні. Дуже рекомендую прочитати і застосувати всі на практиці. Я повністю згодна з тим, про що йдеться в книзі, і мені не терпиться побільше цих рад використовувати в своєму житті! »

«Я працюю з безліччю різних жінок і можу сказати, що якщо жінка буде дотримуватися порад Марі і досягне такого рівня, як описує Марі, та вона відчує себе неймовірно привабливою. Марі говорить про те. як жінка може стати по-справжньому живою. Адже це приваблює кожного, цього неможливо опиратися. Дана робота - щось більше, ніж просто книга про стратегії у відносинах, це книга про те, як доторкнутися до самих глибинних скарбів життя ».

«Книга« Ти - богиня! Як зводити чоловіків з розуму »корінним чином змінить ваш образ думок і поведінки у відносинах і в житті. Надзвичайно ефективні стратегії Марі, що допомагають випробувати справжнє почуття любові, відчути глибоке розуміння самої себе і знайти особисте благополуччя - це магія а чистому вигляді! Якщо ви хочете дізнатися секрет того, як перемагати в любові і в житті, прочитайте цю книгу прямо зараз ».

"Ти богиня! Як зводити чоловіків з розуму »- це вражаюча книга! Я закохалася 8 кожне її слово! Я відчуваю себе сильною і щасливою, і таким же я бачу світ навколо себе Я читаю цю книгу майже кожен день, тому що завжди ношу її в своїй сумочці. Ця книга по-справжньому змінила моє життя. У ній є те, що повинна знати кожна жінка, Дякую за те, що ви написали цю чудову книгу! »

«Я не можу в повній мірі висловити свою подяку за створення такої книги. Я повинна сказати, що це одна з кращих моїх покупок за все життя. Ваша робота насправді багато прояснила, і для мене тепер відкрита життя, якої мені завжди хотілося жити. Тепер я живу життям, яка приносить мені справжнє задоволення, а про тих безглуздих проблеми з минулого, які не виходило контролювати, я навіть не згадую. Я дуже чекаю ваших нових робіт. І ще раз спасибі вам! »

«Ця книга просто змінила моє життя! Раніше кожен день був для мене болісною боротьбою, але тепер я майже без зусиль досягаю того, чого хочу від життя. Зміни вражаючі, але найважливіше те, як швидко змінилося моє життя. "Ти богиня! Як зводити чоловіків з розуму »- це набагато більше, ніж книга про відносини, - це незамінний в життя керівництво»

забудовника і художниця, Брісбен, Австралія

зміст:

Відгуки на книгу
Подяки
Передмова

Частина 1. Ключ до того, як зводити чоловіків з розуму

Глава 1. Азбука привабливості
Глава 2. П`ять істин, які повинна знати кожна чарівна жінка
Істина 1: Відносини вас не врятують
Істина 2: Відносини - це нові духовні можливості, а не обмін потребами
Істина 3: Ви живете зараз - і це головне
Істина 4: Чоловік - це товар, який продається «як є», так що або ти будеш любити його, або кинь, крихітко!
Істина 5: Якщо ви хочете гарантій в любові, ви не хочете любові
Глава 3. Сім звичок дуже непривабливих жінок,
або Перешкоди на шляху до того, щоб зводити чоловіків з розуму
Відразлива звичка 1: Зухвала жалість поведінку - універсальний відлякувач чоловіків
Відразлива звичка 2: Нескінченна невпевненість
Відразлива звичка 3: Невміння спілкуватися
Відразлива звичка 4: Неохайний і неохайний зовнішній вигляд
Відразлива звичка 5: Жорсткий і озлоблений погляд на життя
Відразлива звичка 6: уїдливо і критична
Відразлива звичка 7: Нудна в ліжку

Частина 2. Вісім секретів залучення чоловіків

Глава 4. Секрети привабливості
Секрет 1: До біса правила
Секрет 2: Викиньте свій список якостей ідеального чоловіка
Секрет 3: У змаганні чоловіків і жінок програють всі
Секрет 4: Батьки ні при чому (але навіть якщо і причому ...)
Секрет 5: Позбавтеся від своєї історії
Секрет 6: Припиніть скаржитися і почніть привертати увагу,
або Як і де зустріти чоловіків більше, ніж ви можете собі уявити
Секрет 7: Живіть повнокровним життям,
або Як зробити так, щоб він хотів вас все більше, і більше, і більше
Секрет 8: Ідеальна обгортка, або Як бути чарівною, чудовою, надзвичайною,
спокусливою і ефектною жінкою 7 днів на тиждень і 24 години на добу

Частина 3. Підіб`ємо підсумки

Глава 5. Двадцять один відповідь на ваші найактуальніші питання про відносини
Глава 6. І що тепер!


з Depositfiles

Посилання на скачування доступна лише зареєстрованим користувачам сайту.

Завантажити книгу Ю. Б. Марі Форлео "Ти - богиня! Як зводити чоловіків з розуму"

з Narod.Yandex.ru

Посилання на скачування доступна лише зареєстрованим користувачам сайту.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Як спланувати своє життя фото

Як спланувати своє життя

Вітаю тебе, мій читач. Сьогодні пропоную вам познайомитися зі Світланою і її книгою «Як спланувати своє життя,…

Антистрес-тренінг фото

Антистрес-тренінг

Назва: Антистрес-тренінг Автор: Каменюкін А.Г., Ковпак Д.В. видавництво: Пітер рік: 2008 сторінок:224 формат: pdf…

Щаслива дитина фото

Щаслива дитина

Назва: Щаслива дитина Автор: Харрісон С. видавництво: М .: Софія рік: 2005 сторінок: 192 (185 в документі) формат:…

Лідер є в кожному фото

Лідер є в кожному

Видавництво люб`язно надало мені пару книг для прочитання, щоб я міг висловити свою думку з їх змістом.З назви статті…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » М. Форлео ти - богиня! Як зводити чоловіків з розуму