Я і мій внутрішній світ. Психологія для старшокласників

Я і мій внутрішній світ. Психологія для старшокласниківНазва: Я і мій внутрішній світ. Психологія для старшокласників
Автор: Вачков І. В., Битянова М. Р.
видавництво: Пітер
рік: 2009
сторінок: 192
формат: doc (zip)
Розмір: 1,64 мб
ISBN: 978-5-388-00262-4
якість: відмінне
Серія або Випуск: психолог рекомендує
Якщо ви цікавитеся психологією і хочете краще розібратися в самому собі - ця книга для вас! Вивчивши її, ви зможете дізнатися: як влаштована наша пам`ять, що таке мислення, як розвивати свій розум, які витоки нашого настрою, що таке темперамент і в чому полягають його властивості, як формується характер, як оцінити власні можливості і зробити правильний професійний вибір.
Ви зрозумієте, що ваш внутрішній світ доступний для пізнання і зміни. У цьому вам допоможуть описані у книзі завдання для самоаналізу і самоізученія.
Цей посібник для молодих, які вступають у самостійне життя людей. З усього багатого психологічного багажу в нього увійшло все найактуальніше, цікаве і корисне. Викладачі курсу психології в школі зможуть використовувати його в якості методичного матеріалу. Книга також буде цікава студентам перших курсів факультетів педагогіки і психології та педагогічних коледжів.
зміст
Глава 1. Людина та її Світи (початок)
Глава 2. Я - людина розумна
Глава 3. Я - людина відчуває
Глава 4. Я - людина діючий
Глава 5. Розвиток Я
Глава 6. Я і будущее145
Глава 7. Людина і його Світи (закінчення)
Завантажити книгу "Я і мій внутрішній світ. Психологія для старшокласників"



На ту ж тему:

  • Підлітковий вік - презентація.
  • Підлітковий вік.
  • Підліткові тести, тести для підлітків.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Психологія щастя фото

Психологія щастя

Назва: Психологія щастя (The Psychology of Happiness) Автор: Майкл Аргайл видавництво: Пітер рік: 2003 сторінок:…

Вікові кризи дорослості фото

Вікові кризи дорослості

Назва: Вікові кризи дорослості Автор: Малкіна-Пих І. Г. видавництво: Ексмо рік: 2005 сторінок: 115 формат: doc…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Я і мій внутрішній світ. Психологія для старшокласників