Забавна казка

забавна казка

забавна казка

Відьма була моторошно страшна, стара, противна і з одним зубом. Вона хотіла вийти заміж за його кращого лицаря Гавейна. Артур сказав, що він не хоче змушувати свого друга це робити і краще помре. Проте, Гавейн сказав, що життя Артура важлива для всього королівства і він згоден одружитися на старій супротивної відьмі.

Після цього життя Артура була врятована, всі раділи і настав час весілля. Лицар Гавейн був справжнім джентльменом, в той час як відьма огидно себе вела, жерла руками і перделах під час весілля.

Коли настала весільна ніч, Гавейн, згнітивши серце, зайшов в спальню. Перед його очима лежала найкрасивіша жінка, яку він коли-небудь бачив. Він здивовано запитав, що сталося. Відьма відповіла, що в подяку за хороше ставлення до неї, коли вона була страшною і гидкою, вона згодна половину часу бути молодою красунею, а половину часу - старою відьмою. Потім вона сказала, що він повинен вибрати, який він хоче щоб вона була днем, а який вночі. Гавейн задумався. Чи хоче він, щоб днем його бачили з красунею, а ночі проводити зі старою карго, або мати днем страшну відьму, а вночі бути з красунею?

Мораль така - не має значення, красива ваша жінка або страшна, розумна чи дурна. Під всім цим вона все одно відьма ...



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

ІНШЕ

Нотатки божевільного фото

Нотатки божевільного

ТРИДЦЯТЬ СЬОМЕ ТРАВНЯ - МІСЯЦЬ ВЕРЕСЕНЬ. Сьогодні вночі зійшов з розуму. Увечері був нічого - як завжди випив, набив…

Чого хоче жінка? фото

Чого хоче жінка?


Вона хоче щоб з нею познайомилися. Вона хоче дати хлопцеві свій телефон. Вона хоче подзвонити йому першої. Вона…

Повторюй! фото

Повторюй!


Один з кращих учнів запитав: - Учитель, що робити, якщо покупець не хоче віддавати гроші за товар, який він давно…

Притча про дружбу фото

Притча про дружбу

«Давним давно 2 друга ... .які любили один одного як рідні брати ... були закохані в одну дівчину ... Один знав,…

Жінка до, простачка після фото

Жінка до, простачка після


У цій статті я б хотіла розповісти про те, як наші дорогі жінки змінюють свій вигляд відразу після того як…

Скупий художник фото

Скупий художник


Ессен був ченцем-художником. Перед тим, як почати малювати, він завжди наполягав на тому, щоб йому заплатили…

Пікап в нічному клу᳠фото

Пікап в нічному клубі


Напишу випадок який зі мною стався півтора роки тому! значить справа була так, у мого друга була днюха, ми…

Дівчина 7ка - фаст фото

Дівчина 7ка - фаст


День почався так собі. Прокинувся близько 12ти годин настрою ніякого. Пол дня поневірялася херней, а потрібно було…

Приборкання примари фото

Приборкання примари


Одна молода жінка захворіла і була близька до смерті. - О, я так сильно люблю тебе, - сказала вона своєму…

Корисне спокушання фото

Корисне спокушання


В середині липня, я заплатив за незнайому дівчину в ресторані, у неї картка помилково банку заблокована була.…

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Забавна казка